| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Charakterystyka techniczna MAN https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=28338 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mietek [ 23 lis 2010, 19:30 ] |
| Tytuł: | Charakterystyka techniczna MAN |
Witam, Potrzebuje charakterystyki technicznej MANA najlepiej jesli mialby 16 biegów. W ineternecie nigdzie nie moge znalezc.. Moze ktos ma jakąś gazete i mógłby wrzucic skana byłbym bardzo wdzieczny. W tej charakterystyce potrzebne mi są wykres mocy/momentu obrotowego i przełożenia na każdym biegu[muszą być obowiązkowo]. Poprosiłbym także o promień dynamiczny koła ciążarowego z felgą 22,5". Chodzę do technikum samochodowego i musze zrobić projekt na podwozia Pozdrawiam. |
|
| Autor: | Goru [ 23 lis 2010, 20:39 ] |
| Tytuł: | Re: Charakterystyka techniczna MAN |
Przyda się ? ![]() Kliknij i powiększy się. |
|
| Autor: | Mietek [ 23 lis 2010, 20:49 ] |
| Tytuł: | Re: Charakterystyka techniczna MAN |
Oczywiście przyda sie i bardzo Ci jestem za to wdzięczny Tylko jeszcze bym Cie poprosił zebyś mi powiedzial w jakim mercedesie jest stosowana ta skrzynia "mercedes-benz G240-16" i z jakim silnikiem jest sprzęgana. Pozdrawiam |
|
| Autor: | Goru [ 23 lis 2010, 21:50 ] |
| Tytuł: | Re: Charakterystyka techniczna MAN |
Internet to kopalnia http://www.mercedes-benzsa.co.za/merced ... ations.pdf tu masz też specyfikacje innych skrzyń. Zachęcam zajrzeć do google. |
|
| Autor: | Mietek [ 23 lis 2010, 22:02 ] |
| Tytuł: | Re: Charakterystyka techniczna MAN |
Dzieki wielkie. Szukalem ale widocznie za malo sie starałem. Pozdrawiam |
|
| Autor: | Mietek [ 25 lis 2010, 20:15 ] |
| Tytuł: | Re: Charakterystyka techniczna MAN |
Witam ponownie. Potrzebuje kolejnej charakterystki tylko tym razem z 16 biegowa skrzynia biegow. Szukam w tych googlach i nic nie moge znalezc.. zawsze czegos brakuje. Moze ktos gazete np: z charakterystyka Mana F2000. Takj jak wczesniej pisalem potrzebne są przełozenia i wykres momentu obrotowego od mocy. |
|
| Autor: | japiterek [ 05 gru 2010, 20:48 ] |
| Tytuł: | Re: Charakterystyka techniczna MAN |
masz e-maila podaj to ci podeślę coś . Pozdrawiam . |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|