| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Scania r420 sprzęt tv https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=28320 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | revolt2 [ 22 lis 2010, 0:04 ] |
| Tytuł: | Scania r420 sprzęt tv |
Witam, zostałem poproszony o instalację tv jednak nie za bardzo wiem jakiego sprzętu użyć ? Tzn po pierwsze nie wiem jaki lcd użyć tzn, chciał bym tv najlepiej podwieszany i spuszczany ku dołu i najlepiej obracany w lewo i prawo do tego tuner satelitarny polsat bądź tnk przetwornica (jak ją podłączyć czy instalację ciągnąć od aku czy jak?) proszę o doradzenie |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|