| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Transport na Karaibach/ Aruba...One Happy Island https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=27213 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | wojtas92 [ 29 sie 2010, 13:30 ] |
| Tytuł: | Re: Transport na Karaibach/ Aruba...One Happy Island |
![]() Lubię takie "egzotyczne" zdjęcia z krańców świata - świetnie że postanowiłeś się z nami podzielić tymi fotkami Romku. Pozdrawiam! |
|
| Autor: | Dawidoski [ 30 sie 2010, 23:36 ] |
| Tytuł: | Re: Transport na Karaibach/ Aruba...One Happy Island |
Siema byku Widzę, że wakacje udane |
|
| Autor: | Traker199 [ 31 sie 2010, 12:07 ] |
| Tytuł: | Re: Transport na Karaibach/ Aruba...One Happy Island |
No widzę,że bardzo fajnie sfociłeś swój pobyt na wakacjach,oraz fajnie zobaczyć takie auta jak tam jeżdżą.No i te samoloty latające nad/obok plaży po prostu coś niesamowitego.Pozdrawiam. |
|
| Autor: | romi_poz [ 01 wrz 2010, 15:42 ] |
| Tytuł: | Re: Transport na Karaibach/ Aruba...One Happy Island |
A ja ja ja ja ja jaj Puerto Ricoooo ![]() ![]()
|
|
| Autor: | MłodyPL [ 09 wrz 2010, 20:50 ] |
| Tytuł: | Re: Transport na Karaibach/ Aruba...One Happy Island |
Piękne fotki kolego z egzotycznego kraju ... Też chciał bym tam kiedyś pojechać heh... |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|