| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| man 8-163 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=27054 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | kryniuman [ 17 sie 2010, 20:32 ] |
| Tytuł: | man 8-163 |
Witam koledzy zbieram informacje na temat mana 8-163 bowiem zamiar mam kupic taki sprzet jesli mozecie napiszcie cos na ten temat a i na temat tego euro 2 bo nie mam pojecia czym sie rozni zwykly silkik od euro 2 czy to jest pompowtrysk? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|