| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| SCANIA R 480 E4 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=26269 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Marcos12 [ 16 cze 2010, 11:43 ] |
| Tytuł: | SCANIA R 480 E4 |
Panowie moze ktos wie cos na temat tej scani R480 chodzi mi o spalanie i jak czesto sie zjezdza do serwisu ??? |
|
| Autor: | filippo [ 16 cze 2010, 22:43 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA R 480 E4 |
Cytuj: Panowie moze ktos wie cos na temat tej scani R480 chodzi mi o spalanie i jak czesto sie zjezdza do serwisu ???
Mówi się, że nie ma głupich pytań...Spalanie: zależy od wielu czynników (trasy, ładunki, kierowca, sprawność auta) więc nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Serwis: Każde auto wyposażone jest w tzw. Książkę Serwisową, w której znajdują się informacje na temat tego jakie przeglądy serwisowe należy wykonywać (S, L, XL - Scania chyba tak właśnie je oznacza) w jakich odstępach czasowych bądź przy jakim przebiegu. |
|
| Autor: | zwoli [ 21 wrz 2010, 17:06 ] |
| Tytuł: | Re: SCANIA R 480 E4 |
Proszę o opinie tego silnika |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|