| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| PYTANKO https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=26126 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Wojtas [ 05 cze 2010, 21:17 ] |
| Tytuł: | PYTANKO |
Mam do was troche głupie pytanie(ale trzeba się kiedyś dowiedzieć Jak na Scani pisze 112 to jest chyba SCANIA serii 2(jak bym źle napisał to poprawcie) a co zresztą np. 124 itd. Z góry dzięki za odpowieć PS.Jestem troche mało zorjentowany w SCANIACH |
|
| Autor: | copa [ 05 cze 2010, 21:20 ] |
| Tytuł: | Re: PYTANKO |
tak to jest 2 seria z 11 litrowym silnikiem |
|
| Autor: | GRZEGORZ [ 05 cze 2010, 21:33 ] |
| Tytuł: | Re: PYTANKO |
Jest napisane |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|