| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Euro4 od kiedy w MANie https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=25253 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | bicker83 [ 04 kwie 2010, 17:19 ] |
| Tytuł: | Euro4 od kiedy w MANie |
Witam mam pytanie do szanownych forumowiczów. Od kiedy MAN zaczoł wypuszczać auta spełniające norme Euro4 i w jakich silnikach |
|
| Autor: | MAN [ 04 kwie 2010, 17:29 ] |
| Tytuł: | Re: Euro4 od kiedy w MANie |
Od jakiegoś 2004 roku w silnikach D20 a potem w D26 wprowadzili euro 4 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|