| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Problem z mercedesem 814 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=25022 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | stjepan [ 23 mar 2010, 20:45 ] |
| Tytuł: | Problem z mercedesem 814 |
Witam Kolegów. Mam taki problem. Niedawno kupiłem mercedesa 814 97' wymieniłem filtr paliwa przeczysciłem powietrza wymieniłem olej itp itd jak w samochodzie na dzieńdoby. Jak był kupowany to miał wsadzony jeden pęknięty akumulator;/ mulił się prychał kichał i jechał 50 nie szybciej |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|