| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Motor Show Poznań 2010 [Zdjęcia] https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=24976 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | JEDENCELTRUCKER [ 21 mar 2010, 0:23 ] |
| Tytuł: | Motor Show Poznań 2010 [Zdjęcia] |
Wklejać fotki jakie udało się wam zrobić na tym zlocie |
|
| Autor: | Melon55 [ 21 mar 2010, 22:40 ] |
| Tytuł: | Re: Motor Show Poznań 2010 [zdjęcia] |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Ciąg Dalszy Nastąpi ... |
|
| Autor: | glaca [ 21 mar 2010, 22:55 ] |
| Tytuł: | Re: Motor Show Poznań 2010 [zdjęcia] |
kolega to chyba zwracał uwagę na całkiem inne sprzęty. |
|
| Autor: | Hicarian [ 22 mar 2010, 11:06 ] |
| Tytuł: | Re: Motor Show Poznań 2010 [zdjęcia] |
![]() ![]() ![]() ![]() Więcej fotek : http://www.forumtransportu.pl/index.php ... ddzialu=24 |
|
| Autor: | kacper1224 [ 22 mar 2010, 19:43 ] |
| Tytuł: | Re: Motor Show Poznań 2010 [zdjęcia] |
Tak skromnie ode mnie. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | Michu15 [ 22 mar 2010, 19:50 ] |
| Tytuł: | Re: Motor Show Poznań 2010 [zdjęcia] |
A ma ktoś może link z pełną relacją imprezy?? Jakieś fachowe fotki itp, takie coś od dziennikarzy ets. |
|
| Autor: | xTrakeRx [ 26 mar 2010, 22:19 ] |
| Tytuł: | Re: Motor Show Poznań 2010 [Zdjęcia] |
Miejsce I ![]() Miejsce II ![]() Miejsce III ![]() Rozdanie nagród w kategori najładniejsze ciężarówki ![]() inne fotki ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|