| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Daf, CF] Most 1132 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=24655 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | grzegorzszcz [ 27 lut 2010, 17:43 ] |
| Tytuł: | [Daf, CF] Most 1132 |
Witam mam pytanie odnośnie mostu w wywrotce daf Są tam dwie osie pędne, czy można odłączyć jedna z tych osi czy jest to nie możliwe? jeśli ktoś miał styczność z tego rodzaju napędem proszę opisać co i jak. pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|