| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Potrzebuje schemat skrzyni rozdzielczej iveco magirus 4x4 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=24547 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | 5eba [ 21 lut 2010, 17:11 ] |
| Tytuł: | Potrzebuje schemat skrzyni rozdzielczej iveco magirus 4x4 |
Dokladniej do 4x4 rocznika 87-93 . Moja skrzynia nie chce przezucic z terenowych na szosowe i chcialbym na schemacie zobaczyc o co jej moze chodzic. |
|
| Autor: | 5eba [ 22 lut 2010, 13:02 ] |
| Tytuł: | Re: Potrzebuje schemat skrzyni rozdzielczej iveco magirus 4x4 |
Jakis rysunek z serwisowki - cokolwiek |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|