| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| VOLVO VN 780 1/24 Italeri / Scania r500 1;24 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=24298 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | volver3 [ 07 lut 2010, 22:00 ] |
| Tytuł: | VOLVO VN 780 1/24 Italeri / Scania r500 1;24 |
Witam wszystkich chcę zaprezentować mój model VOLVO VN 780. ![]() ![]() ![]() [url=http://www.fotosik.pl] Zapraszam do komentowania niedługo pokaże resztę mojej kolekcji |
|
| Autor: | Bodzi92 [ 07 lut 2010, 22:39 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO VN 780 1/24 Italeri |
Fajna Vn'ka Tylko szkoda że ani deka farby na niej Pozdrawiam. |
|
| Autor: | volver3 [ 07 lut 2010, 23:00 ] |
| Tytuł: | Scania R 500 1:24 Italeri |
Przedstawiam mój kolejny model tym razem Scanie ten model jest malowany sprayem ![]() ![]() piszcie jak wam sie widzi ten model |
|
| Autor: | Bodzi92 [ 08 lut 2010, 18:37 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO VN 780 1/24 Italeri |
Mi się podoba . Większych niedociągnięć nie zauważyłem Brakuje mi tylko w niej uszczelek przy szybach. Pozdrawiam. |
|
| Autor: | volver3 [ 08 lut 2010, 22:06 ] |
| Tytuł: | RENAULT MAGNUM AE 500 1;24 Italeri |
Przedstawiam wam mój kolejny model tym razem Reno model jest cały malowany [URL=http://www.fotosik.pl]
|
|
| Autor: | volver3 [ 15 lut 2010, 11:52 ] |
| Tytuł: | Volvo FH 16 '' SPRAYCAN POWER'' 1/24 Italeri |
Oto mój kolejny model volvo który chce zaprezentować malowałem go sprayem a potem prysnąłem lakierem bezbarwnym z drobinami brokatu. [/URL[URL=http://www.fotosik.pl]![]()
|
|
| Autor: | volver3 [ 23 lut 2010, 21:58 ] |
| Tytuł: | DAF XF 95 1/24 Italeri |
Oto moj kolejny model tym razem DAF ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | Dafxf1 [ 25 kwie 2012, 15:20 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO VN 780 1/24 Italeri / Scania r500 1;24 |
Z czego wy robicie te małe tabliczki imienne? |
|
| Autor: | s.szymon [ 29 kwie 2012, 14:36 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO VN 780 1/24 Italeri / Scania r500 1;24 |
Z drukarki, po prostu. Za ten odkop dostajesz złotą łopatę i ostrzeżenie od firmy |
|
| Autor: | Dafxf1 [ 10 maja 2012, 12:46 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO VN 780 1/24 Italeri / Scania r500 1;24 |
Jaki odkop??? |
|
| Autor: | patrykR500 [ 11 maja 2012, 18:05 ] |
| Tytuł: | Re: VOLVO VN 780 1/24 Italeri / Scania r500 1;24 |
Popatrz na date ostatniego postu autora to sie dowiesz. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|