| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Filmik z mojej dzisiejszej trasy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=24141 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | artekxxx [ 30 sty 2010, 23:16 ] |
| Tytuł: | Filmik z mojej dzisiejszej trasy |
Tak jak w temacie Zapraszam do oglądania: http://www.youtube.com/watch?v=465kAKGUses Klip ten stworzyłem po to by mieć pamiątkę po dzisiejszej trasie nie dla żadnych nominacji Pozdrawiam! |
|
| Autor: | adasko771 [ 30 sty 2010, 23:32 ] |
| Tytuł: | Re: Filmik z mojej dzisiejszej trasy |
Muza pasowała w sam raz do filmiku. Co do klipu to szkoda że taka monotonność. A tak przy okazji nagram filmik na komórkę i co dalej mam zrobić, jakiego programu potrzebuję aby zgrać film z muzyką, wstawić tekst i takie tam bajery? |
|
| Autor: | artekxxx [ 30 sty 2010, 23:39 ] |
| Tytuł: | Re: Filmik z mojej dzisiejszej trasy |
Jeśli nagrywał byś komórką to najpierw musiał byś skonwertować z 3gp najlepiej na AVI. A co do łączenia wszystkiego i wstawiania podkładu jest wiele różnych programów. Przykładowo możesz skorzystać z Windows movie maker. |
|
| Autor: | lukaszluk22 [ 31 sty 2010, 0:27 ] |
| Tytuł: | Re: Filmik z mojej dzisiejszej trasy |
Bardzo fajny filmik, muzyka pasuje idealnie. Ps. Jakbyś mi podał tytuł utworu to byłbym bardzo Ci wdzięczny. Pozdrawiam |
|
| Autor: | artekxxx [ 31 sty 2010, 0:35 ] |
| Tytuł: | Re: Filmik z mojej dzisiejszej trasy |
Dzięki. Ciesze się, że się podoba. Kierowca tego Dafa nie jest moim Tatą, mój Tata jeździ autobusem Nazwa utworu: robbie williams - you know me |
|
| Autor: | artekxxx [ 24 lut 2010, 15:46 ] |
| Tytuł: | Re: Filmik z mojej dzisiejszej trasy |
Kolejny aktual http://www.youtube.com/watch?v=9kEa7hPALh4 miłego oglądania |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|