| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Man, L2000] Sprzęgło https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=24140 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Adacho [ 30 sty 2010, 23:02 ] |
| Tytuł: | [Man, L2000] Sprzęgło |
Witam. Posiadam Mana L2000 z 2002r. Od tygodnia zaczęło psuć się sprzęgło. |
|
| Autor: | Jacek_warsztat [ 31 sty 2010, 17:34 ] |
| Tytuł: | Re: [Man, L2000] Sprzęgło |
jeżeli są momenty że udaje Ci się wrzucić bieg i auto ciągnie to moim zdaniem sprzęgło jeszcze jest ok. Zacznij od prawidłowego odpowietrzenia układu hydraulicznego (moim zdaniem jest zapowietrzone) Pozdrawiam |
|
| Autor: | Adacho [ 31 sty 2010, 21:02 ] |
| Tytuł: | Re: [Man, L2000] Sprzęgło |
Cytuj: jeżeli są momenty że udaje Ci się wrzucić bieg i auto ciągnie to moim zdaniem sprzęgło jeszcze jest ok. Zacznij od prawidłowego odpowietrzenia układu hydraulicznego (moim zdaniem jest zapowietrzone)
Właśnie kolego odpowietrzałem i nic to nie daje. Pytałem się znajomego to powiedział że siłownik sprzęgła ale nie wiem czy to jest to.?
Pozdrawiam |
|
| Autor: | Jacek_warsztat [ 31 sty 2010, 21:45 ] |
| Tytuł: | Re: [Man, L2000] Sprzęgło |
w takim razie pozostaje tylko siłownik sprzęgła. |
|
| Autor: | Adacho [ 01 lut 2010, 23:07 ] |
| Tytuł: | Re: [Man, L2000] Sprzęgło |
Dzięki kolego za podpowiedź. Właśnie dziś wykręciłem pompkę od sprzęgła i dałem dla szefa |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|