| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| MAN TGM kasowanie komp. https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=23553 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | glaca [ 03 sty 2010, 19:17 ] |
| Tytuł: | MAN TGM kasowanie komp. |
Może ktoś wie jak wyzerowac komputer w manie po wymianie olejów ,ogólnie po obsłudze serwisowej .W serwisie robią to komputerem , nie wiem czy istnieje inna możliwośc wykasowania wskazań. |
|
| Autor: | Jacek_warsztat [ 28 sty 2010, 9:30 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGM kasowanie komp. |
Witam Cię, niestety w Manie nic nie zrobisz bez komputera, na szczęście nie musi być to oryginalna serwisówka, texa sobie z tym doskonale poradzi. pozdrawiam |
|
| Autor: | glaca [ 31 sty 2010, 18:25 ] |
| Tytuł: | Re: MAN TGM kasowanie komp. |
dziękuje |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|