| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [IVECO, 35s11] Problem ze skrzynią biegów, stuka, chrobocze https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=23275 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | piotr124 [ 17 gru 2009, 18:04 ] |
| Tytuł: | [IVECO, 35s11] Problem ze skrzynią biegów, stuka, chrobocze |
Witam! Posiadam IVECO 35s11 z 2000roku Mam następujący problem. Na wolnych obrotach słychac jakby chrobotanie w skrzyni biegów były wymieniane w skrzyni łożyska, łożysko w kole zamachowym ,sprzęgło , mechanik dwa razy skrzynię rozkręcał i jest pewien że nie jest to skrzynia biegów. Podczas jazdy nie słychać tego ani na wyższych obrotach. Dowiedziałem się tylko od innego mechanika że jest to bardzo częsty objaw w tych autach. Jeśli ktoś z Was miał podobny przypadek lub orietntuje się co może być powodem takiego objawu proszę o pomoc. |
|
| Autor: | wienia [ 17 gru 2009, 22:03 ] |
| Tytuł: | Re: [IVECO, 35s11] Problem ze skrzynią biegów, stuka, chrobocze |
na iveco forum opisalem tobie |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|