| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Daf 75 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=23022 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | arekw [ 29 lis 2009, 5:35 ] |
| Tytuł: | Daf 75 |
czy ktos jeżdził dafikiem 75 solówką 240 km?ile pali taki dafik?jak z awaryjnością? |
|
| Autor: | activejet [ 09 gru 2009, 21:58 ] |
| Tytuł: | Re: Daf 75 |
Coś słyszałem że narzekają na ten model, ten i jeszcze na 45 ponoć mają dużą awaryjność DOŚĆ DUŻA AWARYJNOŚĆ |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|