| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Mercedes] Skrzynia ZF - gdzie czujnik? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=22834 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Evil [ 16 lis 2009, 17:25 ] |
| Tytuł: | Re: [Mercedes] Skrzynia ZF - gdzie czujnik? |
Jest to kontrolna od dolnej skrzyni |
|
| Autor: | kiepski [ 16 lis 2009, 18:43 ] |
| Tytuł: | Re: [Mercedes] Skrzynia ZF - gdzie czujnik? |
Sorki ; ) A nie wie nikt gdzie znajduje się ten czujnik? ; ) |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|