| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Man, TGA] Sprzęgło https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=21382 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | wi332 [ 27 lip 2009, 11:25 ] |
| Tytuł: | [Man, TGA] Sprzęgło |
Witam mam pytanie,czy po wymianie tarczy sprzegla trzeba zapisywac zmiany w komputerze rok produ.2003 510kucy |
|
| Autor: | Artur29 [ 27 lip 2009, 17:36 ] |
| Tytuł: | Re: [Man, TGA] Sprzęgło |
Jak to jest skrzynia manualna to dobrze jest zrobić konfigurację sprzęgła. Jeżeli automat to ustawia się sam |
|
| Autor: | dominik 2004 [ 27 lip 2009, 20:01 ] |
| Tytuł: | Re: [Man, TGA] Sprzęgło |
jeśli w manualu nie skalibrujesz sprzęgła to połówki będą próbowały się włączać bez wciskania sprzęgła |
|
| Autor: | qulik [ 29 lip 2009, 14:41 ] |
| Tytuł: | Re: [Man, TGA] Sprzęgło |
Kalibracja zalecana. Zapewni to prawidłową pracę confort shiftu i połówek. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|