| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Grudziądz-Kwidzyn-Grudziądz | SKIT&Drozi https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=21222 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | dudek81 [ 19 lip 2009, 14:10 ] |
| Tytuł: | Re: Grudziądz-Kwidzyn-Grudziądz | SKIT&Drozi |
Widze moje okolice. Tyle, że ja przeważnie mam załadunek na IP. W Jabilu byłem tylko raz. Pozdrawiam |
|
| Autor: | regan [ 19 lip 2009, 15:19 ] |
| Tytuł: | Re: Grudziądz-Kwidzyn-Grudziądz | SKIT&Drozi |
Ooo widzę że ktoś odwiedza również i moje strony, fajnie że są kolejni forumowicze z GKW Trasa chodź krótka opisana całkiem fajnie, czekam na kolejne wizyty w Kwidzynie Pozdr. |
|
| Autor: | Atego [ 19 lip 2009, 15:54 ] |
| Tytuł: | Re: Grudziądz-Kwidzyn-Grudziądz | SKIT&Drozi |
Szkoda, że ani SKIT ani Drozi nie dali nam znać |
|
| Autor: | dudek81 [ 19 lip 2009, 22:40 ] |
| Tytuł: | Re: Grudziądz-Kwidzyn-Grudziądz | SKIT&Drozi |
Widze, że kilku nas jest. Ja jeżdżę takim zestawiem: ![]() Jakby co to mnie wywoływać |
|
| Autor: | SKIT [ 20 lip 2009, 12:26 ] |
| Tytuł: | Re: Grudziądz-Kwidzyn-Grudziądz | SKIT&Drozi |
Akurat ta trasa się zdarzyła tak szybko że nawet nie pomyślałem aby wejść na komputer sprawdzić kto z GKW jest.. w razie czegoś dajcie na PW swoje nr telefonów bo może niedługo też trafi się Kwidzyn .. |
|
| Autor: | kwidzyniak1 [ 28 lip 2009, 21:46 ] |
| Tytuł: | Re: Grudziądz-Kwidzyn-Grudziądz | SKIT&Drozi |
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|