| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Ragulacja Hamulca w Scani 124L https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=20733 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | DarKing [ 14 cze 2009, 12:39 ] |
| Tytuł: | Ragulacja Hamulca w Scani 124L |
Czy może ktoś wie jak rozregulować hamulec w scania 124 L 460 HPI...?? Bardzo proszę o jakieś kol wiek informacje... |
|
| Autor: | Bajzel [ 14 cze 2009, 14:48 ] |
| Tytuł: | Re: Ragulacja Hamulca w Scani 124L |
460 w 12 litrowym silniku? Coś Ci się chyba pomieszało |
|
| Autor: | kacper1224 [ 19 cze 2009, 15:35 ] |
| Tytuł: | Re: Ragulacja Hamulca w Scani 124L |
To pewnie chodzi o 144L 460 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|