| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=19843 |
Strona 1 z 10 |
| Autor: | ziębol [ 10 kwie 2009, 19:25 ] |
| Tytuł: | Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Witam wszystkich forumowiczów! Chciałbym zaprezentować tu część mojej kolekcji maszyn budowlanych i samochodów ciężarowych w skali 1:50. Całość zbiorów pod adresem www.modele1-50.cba.pl. Zapraszam! Dziś prezentuję ciężarówki. W najbliższych dniach dodam maszyny budowlane. MAN TGA 33.480 - Conrad ![]() MAN TGA - Conrad ![]() Renault Kerax - Joal ![]() Volvo FH12 420 - Joal ![]() Mercedes-Benz Atego - Siku ![]() Volvo F16 Intercooler - Conrad ![]() Mercedes-Benz 709-1114 Pritschenwagen - NZG ![]() Mercedes-Benz Schwing BPL 600 HD KVM 23 - NZG ![]() Mercedes-Benz Stetter - Conrad ![]() Volvo FH16 520 Globetrotter XL - Joal ![]() Mercedes-Benz Actros 1840 - Joal ![]() DAF XF430 - Joal
|
|
| Autor: | Michał M. [ 10 kwie 2009, 20:09 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Modele ładne ale jednak słabo wykonane. Ja daje im 3+ na 6. Najlepsza jest pompa do betonu na MERCU. |
|
| Autor: | Czyzu [ 10 kwie 2009, 20:55 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Witam Super masz modele . Zrobiły na Mnie ogromne wrażenie . Masz dużo ciekawych maszyn budowlanych oraz ciężarówek. Pozdrawiam |
|
| Autor: | ziębol [ 11 kwie 2009, 8:31 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
michuXCZ Większość ciężarówek jest produkcji Joal'a czyli jak dla mnie dość przeciętnej firmy (o Siku już nie wspominam). Wyjątkiem jest może Kerax w realu wygląda naprawdę ładnie No i pewnie się już przekonałeś, że łatwiej jest coś "wyrzeźbić" w plastiku niż metalu, bo widzę, że zbierasz skalę 1:87. Mój tata kolekcjonuje osobówki w tym rozmiarze - www.modele1-87.cba.pl. Tam to dopiero widać co znaczy plastik Czyzu3709 Dzięki za miłe słowa |
|
| Autor: | Michał M. [ 11 kwie 2009, 9:11 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Dzięki za info |
|
| Autor: | ziębol [ 11 kwie 2009, 9:22 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Wszystkich dróg na EURO to chyba nikt (w Polsce |
|
| Autor: | Thompson [ 11 kwie 2009, 14:36 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Witaj Sprzętu przybywa jak widzę, oby tak dalej |
|
| Autor: | ziębol [ 11 kwie 2009, 15:09 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Tak powolutku się rozrasta... Szkoda, że kurs euro tak poszedł w górę i nie chce spaść bo się trochę napaliłem na ten niemiecki transport Pozdrowienia! |
|
| Autor: | ziębol [ 14 kwie 2009, 17:40 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Dziś koparki: JCB JS220 LC ![]() Volvo EC210 ![]() Hitachi Zaxis 200LC ![]() AKERMAN EW200 ![]() Case CX210 ![]() CAT 365B L Series II ![]() Schaeff HML 32 i Schaeff HR 32
|
|
| Autor: | Czyzu [ 15 kwie 2009, 7:51 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Cześć Koparki bardzo ładne jak i cała kolekcja. Cały twój zbiór jest piękny.Czekam na kolejne modele... Pozdrawiam |
|
| Autor: | ziębol [ 16 kwie 2009, 19:56 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Kolej na wozidła przegubowe: Volvo A25C ![]() Volvo A40D ![]() ![]() Volvo A40D i Volvo A25C razem
|
|
| Autor: | ziębol [ 21 maja 2009, 16:40 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Koparko-ładowarki: Caterpillar 432D - Norscot ![]() Terex Fermec 970 Elite - SIKU ![]() Volvo BL71 - Motorart
|
|
| Autor: | Czyzu [ 21 maja 2009, 18:26 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Bardzo ciekawe koparki . Świetny jest ten dodatkowy osprzęt (widły , itp.) Wozidła też bardzo przyjemnie wyglądają . Ps: Mógłbyś zaprezentować swoje modele w terenie (w jakiejś piaskownicy czy kupie piachu) Pozdrawiam |
|
| Autor: | ziębol [ 21 maja 2009, 18:36 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Nad makietą pracuję wiec niedługo będą zdjęcia podczas pracy maszyn w terenie. Na razie mam trochę mało czasu ale planuję się za to ostro wziąć w połowie czerwca. Najnowsze modele w kolekcji wysłałem do piachu Bobcat 325 - Ertl ![]() Case 1850K - Ertl ![]() Gazela 3302 - Bauer
|
|
| Autor: | Czyzu [ 21 maja 2009, 18:49 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
No od razu lepiej Super wyglądają te maszyny w swoim żywiole ,a nie na parapecie Bardzo podoba Mi sie Case 1850K - Ertl. Pozdro |
|
| Autor: | kuba115 [ 06 cze 2009, 16:35 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Kolego ile kosztował cię ten żółty Daf-ik |
|
| Autor: | ziębol [ 26 lip 2009, 7:17 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Cytuj: Kolego ile kosztował cię ten żółty Daf-ik
Przepraszam, że dopiero teraz odpisuje ale dawno tu nie zaglądałem A teraz kilka modeli, których jeszcze nie prezentowałem na tym forum Komatsu WB97s ![]() Mercedes-Benz Actros 1846 ![]() ![]() Mercedes-Benz Actros 2646 ![]()
|
|
| Autor: | renult magnum 2X [ 26 lip 2009, 10:09 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
ile kosztowała wywrota mercedesa |
|
| Autor: | ziębol [ 26 lip 2009, 19:46 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Sam model 48 Euro ale do tego trzeba doliczyć jeszcze wszystkie koszty transportu z Niemiec a tego też się trochę nazbiera |
|
| Autor: | Czyzu [ 26 lip 2009, 20:46 ] |
| Tytuł: | Re: Modele maszyn budowlanych i ciężarówek - SKALA 1:50 |
Piękne modele Te co ostatnio pokazałeś bardzo Mi się podobają, a zwłaszcza Actrosy.Naprawdę super ! Ps:Mogłbyś zrobić zdjęcia naczepy z tyłu i bez kontenera oraz podniesionej skrzyni w MPIII Pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 10 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|