| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Problem z nawigacja TOMTOM 920 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=18767 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | perez_praszka [ 05 lut 2009, 22:36 ] |
| Tytuł: | Problem z nawigacja TOMTOM 920 |
Witam mam problem z nawigacją TomTom 920 a mianowicie z głośnikiem zewnętrznym, jak jest podłaczony to nie mozna ustawić głośnosci.... prosze o pomoc. |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|