| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Nawigacja https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=18700 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Mauritus1979 [ 02 lut 2009, 16:09 ] |
| Tytuł: | Nawigacja |
Witam. Koledzy mam takie małe pytanie.Co musze zrobić,żeby zainstalowac Nawigacje GPS w laptopie.Jak mozna to krok po kroku. Z góry dziekuje. |
|
| Autor: | MAN [ 02 lut 2009, 16:12 ] |
| Tytuł: | Re: Nawigacja |
Idziesz do sklepu kupujesz program z nawigacją, instalujesz podłanczasz antenę GPS i to wszystko |
|
| Autor: | pawelas1991 [ 02 lut 2009, 16:12 ] |
| Tytuł: | Re: Nawigacja |
Jak kupisz/ ściągniesz program do nawigacji (np. Auto Mapa) instaluje się on normalnie jak każdy inny program, instalacja jest dziecinnie prosta. Potem do laptopa musisz mieć dokupiony moduł GPS (ok. 100 zł) i do niego masz wraz z załączoną dokumentacją instrukcję instalacji. Potem program z mapami automatycznie powinien wykryć sygnał GPS i wszystko powinno być git. Nie wiem co skomplikowanego tutaj można opisać... MAN minimalnie szybszy byłeś |
|
| Autor: | Mauritus1979 [ 02 lut 2009, 19:07 ] |
| Tytuł: | Re: Nawigacja |
A ta antena gps to jest podłączana przez USB? |
|
| Autor: | ewalscargo [ 02 lut 2009, 19:13 ] |
| Tytuł: | Re: Nawigacja |
tak antena GPS jest podlanczana przez USB |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|