| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Rosyjski Zając - nowa marka https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=18219 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | dżuma_44 [ 02 sty 2009, 14:37 ] |
| Tytuł: | Rosyjski Zając - nowa marka |
na stronie gruzownika znalazłem nowa tatarską firme produkującą ciężarówki oto one: http://trucks.autoreview.ru/archive/2007/04/comtrans/ i jeszcze coś dodam: http://www.rusak-auto.ru/company/news/2 ... ws_24.html |
|
| Autor: | Mr.X [ 02 sty 2009, 16:13 ] |
| Tytuł: | Re: Rosyjski Zając - nowa marka |
W ogóle chyba nie przykładali wagi do wyglądu kokpitu w tej cięzaróweczce małej. Wybaczcie, ale mi jedyne co się podoba z samochodów na tej stronie, to tylko ta 105'tka |
|
| Autor: | MAN F8 19.361 [ 02 sty 2009, 19:12 ] |
| Tytuł: | Re: Rosyjski Zając - nowa marka |
Z tego co mi wiadomo to te VW sa produkowane na rynek brazylijski |
|
| Autor: | SimO [ 02 sty 2009, 20:07 ] |
| Tytuł: | Re: Rosyjski Zając - nowa marka |
Faktycznie ta kierownica to porażka ... a rozłożenie kokpitu to poprostu kaplica |
|
| Autor: | ciucma102 [ 02 sty 2009, 21:41 ] |
| Tytuł: | Re: Rosyjski Zając - nowa marka |
VW jest produkowany widziałem kilka na Węgrzech |
|
| Autor: | Piotrek 92 [ 03 sty 2009, 21:18 ] |
| Tytuł: | Re: Rosyjski Zając - nowa marka |
http://trucks.autoreview.ru/archive/200 ... om_750.jpg Ten niebieski nawet ładny Ale ten biały tragedia ;/ . |
|
| Autor: | kamil325 [ 04 sty 2009, 13:14 ] |
| Tytuł: | Re: Rosyjski Zając - nowa marka |
środek środkiem |
|
| Autor: | Usunięty użytkownik 4606 [ 04 sty 2009, 18:55 ] |
| Tytuł: | Re: Rosyjski Zając - nowa marka |
Zawsze myslalem ze z tych nowych aut Man ma deske od siekiery chyba najbardziej ale to cos to mnie powalilo na kolana |
|
| Autor: | marioR143H [ 16 sty 2009, 20:37 ] |
| Tytuł: | Re: Rosyjski Zając - nowa marka |
myśle że to zachodni producenci uruchomili produkcje własnych marek w Rosji,podobnie zrobił koncern Same-Deutz produkując traktory na rynek Rosyjski ale ze zmienioną karoserią |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|