| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| podswietlenie licznika -tachografa811 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=17913 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | smok72 [ 07 gru 2008, 12:55 ] |
| Tytuł: | podswietlenie licznika -tachografa811 |
Witam,chce wymienic żarowkipodswietlenia w liczniku-tachograf w mercedesie 811 .lecz nie wiem jak sie do nich dobrac,jak rozpolowic zegar by czegos nie uszkodzic????prosze o rade |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|