| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Volvo, FH] Problem z I-Shiftem https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=17254 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | tribal [ 31 paź 2008, 20:25 ] |
| Tytuł: | [Volvo, FH] Problem z I-Shiftem |
Proszę o kontakt osób które miały problemy I-shiwtem. Czy da się naprawić sterownik który znajduje się bezpośrednio na skrzyni? Nówka w serwisie to 12000zł Problem z I-Shift'em ? |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|