| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Renault, Magnum] Zacisk hamulcowy https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=16936 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | wojtas949 [ 04 paź 2008, 19:15 ] |
| Tytuł: | [Renault, Magnum] Zacisk hamulcowy |
witam ,może ktos zna firme z małopolski zajmującą sie regeneracją zacisków hamulcowych lub sprzedaża części do ich regeneracji ? Mam do regeneracji zacisk z MAGNUM 390 MACK 99r (zacisk firmy LUCAS,jednotłoczkowy) ) |
|
| Autor: | Cycu [ 04 paź 2008, 19:33 ] |
| Tytuł: | Re: [Renault, Magnum] Zacisk hamulcowy |
Kolego ja mam do sprzedania zacisk hamulcowy do magnumy jak bys był zainteresowany . |
|
| Autor: | avanti [ 04 paź 2008, 19:34 ] |
| Tytuł: | Re: [Renault, Magnum] Zacisk hamulcowy |
zobacz tu http://www.sklep.wit-mot.pl |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|