| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Jager, Sochaczew https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=16685 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Don Daniello [ 17 wrz 2008, 18:01 ] |
| Tytuł: | Jager, Sochaczew |
Jest to firma która tak jak większość sochaczewskich firm zajmuje sie transportem kontenerów. Posiadają ciągniki siodłowe marki: Scania, Volvo i Renault Magnum oraz kilka chłodni. http://www.jager.waw.pl/ |
|
| Autor: | JoHn [ 18 wrz 2008, 23:26 ] |
| Tytuł: | Re: Jager, Sochaczew |
Często widoczni w drodze do HH. Nie widziałem jeszcze samochodu z tej firmy bez dodatkowego oświetlenia. |
|
| Autor: | Quba [ 20 wrz 2008, 13:41 ] |
| Tytuł: | Re: Jager, Sochaczew |
Cytuj: Często widoczni w drodze do HH
Jak się domyślam, tam widoczne są kontenery.. A nie wiesz, gdzie "latają" chłodniami? Kojarzę ich naczepkę ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć, gdzie ich widziałem..Co wożą, gdzie ładują..? No i jak to wszystko wygląda, jeżeli chodzi o ilość "lodówek" ? Pozdrawiam.. |
|
| Autor: | Michal85 [ 20 wrz 2008, 15:16 ] |
| Tytuł: | Re: Jager, Sochaczew |
Na pewno chłodnie latają min.do Holandii bo nie raz widuje się z chłopakami z Jagera na Fresh Worldzie w Ożarowie Mazowieckim. |
|
| Autor: | krzycho1980 [ 08 gru 2009, 15:05 ] |
| Tytuł: | Re: Jager, Sochaczew |
chyba najstarsze auto Jagera |
|
| Autor: | Don Daniello [ 08 gru 2009, 19:05 ] |
| Tytuł: | Re: Jager, Sochaczew |
Cytuj:
Najstarsze i jedyne takie, tzn. nie mają więcej MAN-ów. Dawno już go nie widziałem |
|
| Autor: | krzycho1980 [ 21 gru 2009, 13:37 ] |
| Tytuł: | Re: Jager, Sochaczew |
Cytuj: Cytuj:
Najstarsze i jedyne takie, tzn. nie mają więcej MAN-ów. Dawno już go nie widziałem Już nie pamiętam dokładnie gdzie robiłem te zdjęcie.Tak naprawdę to ten "Manik" lata pod kontenerami i nie jeździ tylko po Polsce |
|
| Autor: | Magazynier [ 29 paź 2013, 17:18 ] |
| Tytuł: | Re: Jager, Sochaczew |
W poniedziałek ładowali się u nas kierowcy z Jagera, widocznie firma przyjęła łączone zlecenie bo bodajże przyjechało 5 kierowców mniej więcej w jednym czasie. Każdy ładował ten sam towar tyle, że na inne punkty rozładunku. Przyjechały chłodnie, plandeka i kontener (Volva FH12, Volvo FH, Renault Magnum) Sprzęty bardzo ładne. Zestawy naprawde się wyróżniały więc miło było popatrzyć a i sami kierowcy rozmowni i życzliwi. |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 30 paź 2013, 1:06 ] |
| Tytuł: | Re: Jager, Sochaczew |
Tego mana widziałem w zeszłym roku w iłowie koło sochaczewa. Pozostałe auta często widuje. |
|
| Autor: | Johncnot123 [ 19 cze 2025, 21:15 ] |
| Tytuł: | Re: Jager, Sochaczew |
Witam ma ktoś stare zdjęcia tych zestawów od 2009 do 2013 roku! Bardzo by było miło jak ktoś wysłał zdjęcia! |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|