| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Map&guide https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=14011 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | jsp [ 19 mar 2008, 23:38 ] |
| Tytuł: | Map&guide |
Witam Koledzy! Mam zainstalowaną na laptopie mapkę M&G 12 . Dopiero się uczę jej używania i w związku z tym mam pytanko. Czy można jakoś uruchomić obracanie się mapy podczas jazdy i jeśli jest to możliwe to jak to zrobić.Pozdrawiam i przesyłam życzenia wesołego jajka i mokrego dyngusa z okazji zbliżających się świąt . |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|