| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Scania, 3] Montaż tylnego zderzaka https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=13992 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Syrop18 [ 18 mar 2008, 22:47 ] |
| Tytuł: | [Scania, 3] Montaż tylnego zderzaka |
Witam wszystkich mobilków Potrzebuje pomocy mam Scanie 143 (baboche) I tu prośba kierowana do was czy wiecie może jak SIĘ MONTUJE TAKI ZDERZAK ?? Prosiłbym o pomoc Temat przeniesiony. / Łukasz |
|
| Autor: | Cycu [ 19 mar 2008, 19:01 ] |
| Tytuł: | Re: Montaż tylnego zderzaka w Scanii 143 |
Witam Kolego żadna polityka kupujesz zderzak robisz mocowania i przykręcasz go do ramy to cała polityka . pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|