| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Volvo, FH] Skok siłownika sprzęgła https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=12883 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | mnichu33 [ 29 sty 2008, 13:23 ] |
| Tytuł: | [Volvo, FH] Skok siłownika sprzęgła |
panowie jak zmierzyć skok siłownika sprzęgła wiem że w servisie mierzą i wiedzą kiedy tarcza jest do wymiany jaki jest ten skok ? pozdrawiam |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|