| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| [Man, F90] Skrzynia biegów - zasady działania https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=12277 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Kierowcatira [ 30 gru 2007, 14:22 ] |
| Tytuł: | [Man, F90] Skrzynia biegów - zasady działania |
jak uzywac poprawnie i ekonomicznie skrzyni biegow z polowkami ,kiedy wlaczyc polbieg i czy ze sprzeglem ,jak to dokladnie przebiega ,kiedy sprzeglo i itd? |
|
| Autor: | zwoli [ 30 gru 2007, 18:35 ] |
| Tytuł: | |
Fuller? [ Dodano: Nie, 30.12.2007, 17:36 ] czy zf 16 |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|