| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Auto Route 2006 + Laptop + Nikia LD-3W - jak połączyć? https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=11406 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Scooter [ 09 lis 2007, 12:46 ] |
| Tytuł: | Auto Route 2006 + Laptop + Nikia LD-3W - jak połączyć? |
Czy ktoś z was wie jak zrobić żeby Auto Route w laptopie wykrywał przez Blutucha odbiornik GPS Nikii LD-3W. Sam laptop wykrywa go bez problemu tylko Auto Rout nie widzi urządzenia. Czy ktoś spotkał się z tym problemem i jak go rozwiązać. Dodam tylko że ja sam nie mogłem znaleźć odpowiedzi na Googlach |
|
| Autor: | Trc [ 09 lis 2007, 13:01 ] |
| Tytuł: | |
Skoro laptop Ci urządzenie wykrywa, zaznacz tylko w Auto Roucie ta opcje, jak na screenie. |
|
| Autor: | Scooter [ 12 lis 2007, 20:59 ] |
| Tytuł: | |
Mam kolego to zaznaczone. Program łączy się z urządzeniem ale zanim ono złapie sygnał z satelit program pokazuje błąd. Tak jakby za wczesnie sprawdzał czy jest sygnał czy go nie ma. |
|
| Autor: | 40tomek [ 05 sty 2008, 12:39 ] |
| Tytuł: | |
:arrow:Usuń i wgraj ponownie program Mnie pomogło.Szukam spolszczenia do 2006? |
|
| Autor: | c4mel [ 05 sty 2008, 19:33 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: :arrow:Usuń i wgraj ponownie program Mnie pomogło.Szukam spolszczenia do 2006?
http://rapidshare.com/files/56880916...olszczenie.rar |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|