| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| ul.Przemysłowa (diorama) https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=11247 |
Strona 1 z 4 |
| Autor: | Mariusz [ 31 paź 2007, 0:39 ] |
| Tytuł: | |
Zapowiada się ciekawie. Musisz troszkę popracować nad budynkami a dokładniej nanieść na nie brud. Powiedz mi gdzie dostałeś te wycinane laserowo kartonowe płyty ? Powodzenia w dalszych pracach. |
|
| Autor: | Thompson [ 01 lis 2007, 17:51 ] |
| Tytuł: | |
Szkoda że ostrość na meblach A co do ulicy to może gdyńska Hutnicza. |
|
| Autor: | szifo30 [ 01 lis 2007, 20:52 ] |
| Tytuł: | |
Chciałbym coś własnie w tym stylu zrobić jak nasza Hutnicza .A prace na plycie zaczne za kilka dni narazie niemam czasu |
|
| Autor: | MAN [ 01 lis 2007, 21:05 ] |
| Tytuł: | |
No to kolego czekam na efekty pracy która nie jest łatwa aby odzworować ul Hutniczą, tym bardziej że bardzo się różni dzisiejsza Hutnicza od tej z lat 80 |
|
| Autor: | Mariusz [ 19 lis 2007, 20:15 ] |
| Tytuł: | |
Znalazłem na jednym forum ciekawy projekt dioramy LINK |
|
| Autor: | szifo30 [ 30 mar 2009, 20:52 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Kilka fotek już ukończonych elemetów ulicy Przemysłowej ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | klb [ 30 mar 2009, 20:57 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
spoko sie prezentuje mi sie podoba |
|
| Autor: | Czyzu [ 30 mar 2009, 21:03 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Makieta pierwsza klasa . Super się prezentuje i ma ten klimat Pozdrawiam |
|
| Autor: | donio [ 30 mar 2009, 21:04 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
pozdrawia Donio |
|
| Autor: | szifo30 [ 30 mar 2009, 21:20 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | Peres [ 30 mar 2009, 21:31 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Tak przelatywałem temat bardziej i jak zobaczyłem te zdjęcia, to myślałem, że to ktoś Ci wskazówki daje jak to ma wyglądać Mimo, iż się nie znam, to dla mnie pierwsza klasa ;D Świetnie to wygląda! |
|
| Autor: | Jacek [ 31 mar 2009, 0:02 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Patrząc na niektóre zdjęcia poczułem się jakbym naprawdę tam był. Brawa dla Ciebie! Świetna diorama. |
|
| Autor: | Łukasz_G [ 31 mar 2009, 17:14 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Dioram jest ekstra !! normalnie bomba Gratulację !! odwaliłeś kawał dobrej roboty |
|
| Autor: | mixery [ 31 mar 2009, 18:02 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Fotki makiety już widziałem, dobra robota |
|
| Autor: | M_ARCIN [ 31 mar 2009, 23:29 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Makieta wykonana wzorowo , profesjonalnie dobrane tło i zrobione fotki. Super zabawa |
|
| Autor: | skoczek69 [ 31 mar 2009, 23:38 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Niektóre fotki miażdżą wyglądają jak w realu naprawde świetna robota |
|
| Autor: | Marix [ 01 kwie 2009, 15:20 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Ja równiez sie nie znam i oglądam pierwszą makiete na zdjęciach, ale zdjecia są rewelacyjne. Sesja wykonana na balkonie to pomysł trafiony w dziesiątke, bo na niektórych ujęciach realne otoczenie makiety tak idealnie komponje sie z makieta, że tworzy wrażenie całosci. Generalnie wszystko wygląda jak realne, respect |
|
| Autor: | Thompson [ 01 kwie 2009, 21:30 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
Toż to stare zdjęcia jak mi się wydaje Ale na tym tle wygląda naprawdę świetnie, pozdrawiam |
|
| Autor: | szifo30 [ 04 maja 2009, 15:58 ] |
| Tytuł: | Re: ul.Przemysłowa (diorama) |
![]() ![]() ![]()
|
|
| Strona 1 z 4 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|