| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Chlodnice SCANIA 124L 400 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=10839 |
Strona 1 z 1 |
| Autor: | Marcin_mje [ 01 paź 2007, 17:57 ] |
| Tytuł: | Chlodnice SCANIA 124L 400 |
Mam pytanko. Ostatnio z kierowca czyscilismy w naszej Scani chlodnice. I Tu nasuwa sie moje pytanie. Czy jest jakas mozliwosc wyciagniecia jej, bez wyciagania drazka od zawieszenia kabiny (tego co idzie przez cala chlodnice) |
|
| Autor: | adonnay [ 01 paź 2007, 21:07 ] |
| Tytuł: | |
Oczywiście. Najpierw tylko musisz zdjąć intercooler oraz zdemontować zderzak. |
|
| Autor: | Sewex [ 10 paź 2007, 21:21 ] |
| Tytuł: | |
Polecam założenie siatki na cooler to powinno ograniczyć wpadanie komarów i innego paskódstwa, albo siatka na antrape:) pozdrawiam |
|
| Autor: | Marcin_mje [ 16 paź 2007, 20:16 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Polecam założenie siatki na cooler to powinno ograniczyć wpadanie komarów i innego paskódstwa, albo siatka na antrape:)
pozdrawiam TO nic niesety nie da. Jezdzimy ze zbozem, nawozmi itp. I czesto gesto jestesmy na polu itp. Problemem nie sa komary tylko kurz..... ale dzieki za rade |
|
| Strona 1 z 1 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|