| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Renault S https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=1077 |
Strona 1 z 2 |
| Autor: | kalym [ 16 cze 2005, 16:50 ] |
| Tytuł: | Renault S |
![]()
|
|
| Autor: | Bar T.I. [ 17 cze 2005, 16:29 ] |
| Tytuł: | |
Takie jak na pierwszym zdjątku to jeżdżą głównie w Straży Pożarnej. A takie z krótką kabiną głównie z mrożonkami (mówie o Polsce). |
|
| Autor: | sylvan [ 10 sie 2005, 16:28 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: Takie jak na pierwszym zdjątku to jeżdżą głównie w Straży Pożarnej.
Dokładnie często takie widuje
A takie z krótką kabiną głównie z mrożonkami (mówie o Polsce). |
|
| Autor: | lukaszml [ 10 sie 2005, 16:37 ] |
| Tytuł: | |
Przyznam się że takich jak na 1 zdjęciu to niewidziałem ale takich jak te na pozostałych to dużo jeźdźi... |
|
| Autor: | pir@ttt [ 01 wrz 2005, 17:14 ] |
| Tytuł: | |
Ja widziałem ttylko jeden raz takie coś pod krakowem w Rowie |
|
| Autor: | =Inker= [ 07 wrz 2005, 18:20 ] |
| Tytuł: | |
ogólnie rzadko je widuje ... duzo tego jeszcze we francji jest i ... w Czechach ... Pozdrawiam .. =inker= |
|
| Autor: | Radek13a [ 11 wrz 2005, 20:50 ] |
| Tytuł: | |
u nas na terenie szkoly taki jeden stoi i juz go powoli trawa zarasta a szkoda bo taki jest w calkiem rzeskim stanie !!!!! |
|
| Autor: | arkadiusz tasior [ 17 lis 2005, 13:47 ] |
| Tytuł: | |
zgadza się takie jeżdzą w Strazy Pożąrnej tylko nie w wersji S a Renault Midliner m 210 4x2 lub 4x4 http://www.ratownictwo.org.pl/details.php?image_id=5450 |
|
| Autor: | Alexxxxx [ 17 lis 2005, 19:20 ] |
| Tytuł: | |
(c) Alexxxxx - Alex Miedema - http://fludizz.demon.nl/buzzybee/viewtopic.php?t=5634 |
|
| Autor: | Daw14 [ 17 lis 2005, 20:38 ] |
| Tytuł: | |
oh Alexxxx your pfoto renault is very god |
|
| Autor: | kalym [ 18 lis 2005, 16:11 ] |
| Tytuł: | |
Dawid troszeczkę błędów w pisowni zrobiłeś. This truck is old and not very nice. |
|
| Autor: | Alexxxxx [ 18 lis 2005, 23:09 ] |
| Tytuł: | |
well kalym, I understood dawids post, the small spelling errors don't mind Yes, it is an ugly and old truck. But I like ugly and old trucks |
|
| Autor: | m@niek [ 24 sty 2007, 10:59 ] |
| Tytuł: | |
tego pierwszego to widze pierwszy raz. ale tego midlainera widze codziennie. mój tato ma takie 3, tylko że moje są owiele dłuższe, mają prawie 10m paki |
|
| Autor: | stoszek [ 24 sty 2007, 16:37 ] |
| Tytuł: | |
ja raz takiego widziałem w lbn. ale mi się wydawało że ma ze 20m paki a nie 10. był zarąbiście długi |
|
| Autor: | ADAMO [ 24 sty 2007, 23:46 ] |
| Tytuł: | |
We Francji jeździ tego tyle co u nas jeszcze kilka lat temu poczciwych Starów, a tak a propo to ten z 1 zdjęcia to auto z i służące do nauki jazdy (auto-ecole) |
|
| Autor: | furman [ 25 sty 2007, 0:01 ] |
| Tytuł: | |
czasami widuję te renówki przeważnie we francji, ale również i na ukrainie. niewiem czemu, ale ukraińcy jakoś upodobali sobie renówki. w ogóle dużo jeździ tam magnumek, premiumek, czy własnie tych opisywanych reni, które kupują od pośredników z polski, a ostatnimi czasy po wejsciu rumuni do UE także i stamtąd |
|
| Autor: | m@niek [ 25 sty 2007, 22:34 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: ale mi się wydawało że ma ze 20m paki a nie 10
yyyyyy. niema dłuższych solówek produkowanych seryjnie niż ok. 10 m paki
|
|
| Autor: | starex [ 08 kwie 2007, 17:38 ] |
| Tytuł: | |
Nie chcę nic mówić |
|
| Autor: | eRKaZet [ 08 kwie 2007, 17:45 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: ale podobno te renówy lubią się wywracać .To samo osobowe 19-ki
A czemu lubią się wywracać? Ja nigdy nie widziałem samochodu, który wywrócił się sam z siebie. A Renault S może sie wywracać jak ma za wysoko środek ciężkości ( źle załadowany, najcięższy towar na samej górze ). A 19-ki nie wywracają się , chyba ze je do tego zmusisz. Pozdrowionka
|
|
| Autor: | adamus29 [ 27 cze 2007, 11:32 ] |
| Tytuł: | |
Pisali o tym chyba w fakcie, straż pożarna dostała kilkanaście chyba nowych renówek 4x4 i miały właśnie źle rozłożony środek ciężkości czy coś takiego i miały skłonności do wywracania się (tak jak niektórzy po kilku głębszych fotka http://img154.imageshack.us/my.php?imag ... 014vr6.jpg |
|
| Strona 1 z 2 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|