Strona 2734 z 3472 [ Posty: 69425 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12732 2733 2734 2735 27363472 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 13 gru 2019, 20:34
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Nie będę gorszy i ja dorzucę symboliczną stówe :mrgreen:
Motywacja tym większa, że transportowe guru na FB już się plują "A kto pomoże polskiemu dziadowi?" Biedaki k*rwa. :lol:


Post Wysłano: 13 gru 2019, 20:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

No tak po polsku umotywowałeś swój datek. W stylu "nie bede robił na polskiego dziada".

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 13 gru 2019, 21:23
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 paź 2006, 19:02
Posty: 1468
GG: 1

Bo fajnie dać komuś kto nie prosi i tego nie oczekuje. A jak poczytać te wszystkie rozwydrzone mordy, piszące w komentarzach "gdzie sprawiedliwość", wiadomo, niektórzy pół żartem, pół serio ale są czasem jakieś granice.
Mój obecny pracodawca mimo wszystko i wszechobecnych opinii, dziadem nie jest także jest gitara :mrgreen:


Post Wysłano: 13 gru 2019, 22:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

No tak, bo przecież wszystkie polskie dziady transportowe proszą Jumasa "no weź daj".

Przy odrobinie fantazji pociągniesz ten wątek dość długo, z moim skromnym udziałem. Wykażesz się, nie krempuj się :D.

Ty, no ale, że prowadzisz jakiś kącik internetowy typu "Jumas pomaga polskim dziadom", czy coś w tym stylu, zasypują Cię mailami, listami czy coś :) ?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 14 gru 2019, 0:31

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 14 lut 2006, 16:55
Posty: 1360
Samochód: Duży
Lokalizacja: WLKP

Temat pieniędzy poruszony i już się zaczyna... :> Ja też wpłaciłem, chciałem być solidarny bo to jeden z nas, który raczej nie ma lekko w obecnej sytuacji.Trochę mnie też wkurza, że gdy u nas na chorą na białaczkę 12letnią dziewczynkę gmina się postarała, zbiórki krwi,koncert itd i zebrali, patrząc na zagrożenie życia dziecka "tylko" 7tys złotych,a tu ma facet kłopoty i fakt rozumiem i doceniam,ale jednocześnie też się zastanawiam czasami:gdzie jakaś sprawiedliwość na tym świecie...?

_________________
Fan Transportu

Nowe spodnie - 300zł,
Nowy telefon - 1500zł,
Obecność na WC - bezcenne...


Post Wysłano: 14 gru 2019, 0:39
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 29 paź 2005, 23:08
Posty: 1697
Lokalizacja: Chełmek

Porażka :
Miałem ładować dziś napoje w Pepsi, dojechałem, zameldowałem się, czekam przychodzi SMS rampa nr 5.
Ja chcę ładować a tu spedytor: STOP nie ładujemy, pytam dlaczego, on że muszę mieć wydruk z termografu :shock:
Niemożna ładować na plandeke bo towar zamarznie i nie odbiorą... Przewóz musi być w temperaturze +12 stopni....
Kurde na weekend zapowiadają po 9 stopni i to jest za mało - towar zamarznie.... :lol:
Ręce opadają.......
Wodę mineralną woziłem latami na morzach -18 i nigdy nie było problemu, a tu Pepsi zamarza przy +9.... :lol:


Post Wysłano: 14 gru 2019, 0:53

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 815
GG: 0

@davo michrów czy tamnatolin czy w czesku ceskobrodzka? taki jest wymóg od listopada bodaj (zapis w umowach) ze zagramanice musi jechać we frigo temu sie tak mocno w przetargach nie zaniżają, drugi aspekt że nikt nie sprawdza wydruku na rozł :lol:

taaa a tam w iranie bos siedzi i zaciera ręce że będzie nowa kanio prosto z pl, ludziska :shock: :roll: :roll: deko chory temat jak dla mnie

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 14 gru 2019, 2:16

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 paź 2006, 19:44
Posty: 1275
GG: 0
Lokalizacja: BL DK61

Cytuj:
Porażka :
Miałem ładować dziś napoje w Pepsi, dojechałem, zameldowałem się, czekam przychodzi SMS rampa nr 5.
Ja chcę ładować a tu spedytor: STOP nie ładujemy, pytam dlaczego, on że muszę mieć wydruk z termografu :shock:
Niemożna ładować na plandeke bo towar zamarznie i nie odbiorą... Przewóz musi być w temperaturze +12 stopni....
Kurde na weekend zapowiadają po 9 stopni i to jest za mało - towar zamarznie.... :lol:
Ręce opadają.......
Wodę mineralną woziłem latami na morzach -18 i nigdy nie było problemu, a tu Pepsi zamarza przy +9.... :lol:
Trzeba było powiedzieć, że masz. Tak 4 minuty się rzeźbi taki wydruk :wink:


Post Wysłano: 14 gru 2019, 2:52

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
taaa a tam w iranie bos siedzi i zaciera ręce że będzie nowa kanio prosto z pl, ludziska :shock: :roll: :roll: deko chory temat jak dla mnie
Kolejny który czytał ale nie doczytał, niemniej mimo to postanowił zabłysnąć. Sorry. Tylko zaiskrzyłeś.
Ten Irańczyk jest "ownerem" i lata sam dla siebie na prywatnej maszynie.

Gdyby robił u kogoś, to by został olany. Niech szef się jego martwi...

Nie wiem... Wy te artykuły w sieci czytacie tylko po nagłówkach?


Post Wysłano: 14 gru 2019, 4:40

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 13 mar 2011, 14:19
Posty: 815
GG: 0

@dies a skąd wiesz jak jest naprawdę? Widziałeś licencję papiery czy to co w mediach usłyszałeś??
U nas zaraz byście powiedzieli "dziod jeździ złomem to wiadomo że musiało paść, etc. ..." to jest biznes nie stać po cholere jeździ?

Jest tyle chorych dzieci np. które są naprawdę w potrzebie nieraz ludzie 5tys nie mogą zebrać :roll:

Taaa dodatkowo umorzenie cła etc. gosc dostanie (jak dostanie, a nie będzie akcji jak z pancernym seico) wróci do siebie opieprzy i będzie żył jak lord :D

EDIT:
płaczecie jak ktoś chce robić, robi śmiga na kamyku czy tam expresowo sobie radzi, znaczy chce pracować i jakoś sobie w niedoli radzić sam, że to złodziej/dziod. jak wpada gość złomem na kołach rozpada sie ktoś wymyśli śmieszna historyjkę jakie to och ach i sra cie kasa :mrgreen: brawo :) no ale wiadomo solidarność etyka morale, człowiek z daleka i wogóle

_________________
:mrgreen:


Post Wysłano: 14 gru 2019, 5:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:
Jest tyle chorych dzieci np. które są naprawdę w potrzebie nieraz ludzie 5tys nie mogą zebrać :roll:

To wpłać te 5 tys. jakiemuś dziecku. Cel również szczytny. Ja na ten przykład dysponuję swoim portfelem i sumieniem SAM.
Cytuj:

Taaa dodatkowo umorzenie cła etc. gosc dostanie (jak dostanie, a nie będzie akcji jak z pancernym seico) wróci do siebie opieprzy i będzie żył jak lord :D
Znów nie doczytałeś dokładnie.
Zbiórka była na prywatne konto irańczyka, które pomogli mu założyć w polskim banku. Tak więc cała kasa poszła na jego konto, a nie jakiegoś "życzliwego".
A co zrobi z autem jak wróci do siebie? To już jego biznes.


Post Wysłano: 14 gru 2019, 6:58

Sebastian załóżmy, że Ciebie spotkalo by coś podobnego. Pojechałbyś np. gdzieś w dzikie tereny matuszki rasiji i twoja maszyna by się tak rozłożyłs. Nie masz pieniędzy by wrócić do domu.Wolałbys wtedy spotkać na swojej drodze ludzi myślących podobnie jak Dies , czy ludzi myślących podobnie jak Ty ?


Post Wysłano: 14 gru 2019, 7:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Ustalmy jedno :)
Ja broń boże nie namwiam nikogo do pomagania iranczykowi.
Nie agituje na jego rzecz.
Sam wpłaciłem te 6 dych chyba żeby mieć czyste sumienie (niejednokrotnie nie pomogłem komuś na drodze).

Jestem za pomaganiem irańczykom, chorym dzieciom, pieskom i rybkom.

Niech każdy pomaga komu chce, lub nie pomaga nikomu.

Mnie tylko trochę drażni obecny trend który zaprezentował Sebastian. Nie wiem, nie czytałem, nie znam się ale się wypowiem.
Pewnie ja sam nieraz lyknąłem jakiegoś wałka "czytając internety", ale staram się być ostrożny :)

W każdym razie "no offence" i miłego dnia życzę! Dziś sobota można się napić!


Post Wysłano: 14 gru 2019, 8:01

Po 34h zaladowali mnie w Luksemburgu, 4 wyjazdy suwnicą 20minut (5ton) i wypad. I takim oto sposobem 3ci weekend w tym roku w kabinie..


Post Wysłano: 14 gru 2019, 8:44

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Cytuj:
Sebastian załóżmy, że Ciebie spotkalo by coś podobnego...
No dobrze, a załóżmy że twoje dziecko (mo oby nie), ma białaczkę, i ty wywaliłeś wszystkie swoje pieniądze, organizujesz akcje, koncerty, zbiórki, i zebrałeś tylko 7000zł.
A tu w tym samym czasie, Irańczykowi, daleko od domu psuje się tir będący już wczesniej w stanie agonalnym, i co? I w dwa dni jest uzbierane 150 000zł.

No co ważniejsze czyjś popsuty tir, czy czyjeś chore dziecko?

Rozumisz już?

Ja regularnie wspomagam tylko swój urząd skarbowy, i raz w roku kogoś w potrzebie z "siepomaga". Reszta niech sobie radzi sama.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 14 gru 2019, 9:07
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Wracam wczoraj A4 od Gliwic. W okolicach MOPu, przed zjazdem na Strzelce Opolskie, poleciał ktoś SUVem w rów. Korek uwalony, aż miło. Miłe zaskoczenie, że korytarz ratunkowy zrobiony książkowo, po czym jakiś kiep (wstyd się przyznać, że też z ciężarówki), zaczyna debatować, że jak nie jadą służby ratunkowe, to korytarz niepotrzebny. Albo troll, albo dzban.

Dziwni Ci ludzie, nawet nad najprostszą sprawą jak korytarz ratunkowy musi być debata kiedy trzeba go robić a kiedy nie. Pod tym względem jesteśmy tumanami chyba w Europie.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 14 gru 2019, 9:14

Kierowniku dlatego pisałem już wcześniej : Jeżeli ktoś nie chce pomóc to niech chociaż nie przeszkadza innym , którzy mają na to ochotę. W naszej branży mozna to bardzo łatwo zobrazować. Ktoś prosi o pomoc na radiu to chętnych do tego jest zazwyczaj bardzo mało , ale do głupiego pieprzenia przy tej okazji to juz chętnych
nie brakuje Każdy ma własne sumienie .
Na tym kończę swoją polemikę w tym temacie.


Post Wysłano: 14 gru 2019, 9:27

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 28 wrz 2010, 11:55
Posty: 3271
Lokalizacja: eu

Cytuj:

No co ważniejsze czyjś popsuty tir, czy czyjeś chore dziecko?

Rozumisz już?
Kieras to TY nie rozumisz jak to działa.
Stawiam dolary przeciw orzechom, że i Ty teoretycznie możesz uzbierać w publicznej zbiórce na nowego tira.

W takich zbiórkach nie jest ważne na co i kto zbiera pieniądze. Ważne jest jak bardzo ta zbiórka jest medialna.

W momencie gdy Filip napisał o zbiórce na stronie było jakieś 2-3 tys. zł.
Dopiero lawina ruszyła jak temat zaczął "żreć" i inne media (tefałeny, wp, etc) sięgnęły po ten temat.
Do tego poszedł viral w mediach społecznościowych.

Wiele chorych dzieci nie może zebrać wymaganej kwoty (w sensie ich rodzice nie mogą), ale część zbiera w oka mgnieniu. Ci "szczęściarze" po prostu trafiają do szerszego grona osób za pomocą internetu/radia/telewizji.
Tak więc wierzę, że gdybyś zatrudnił kogoś łebskiego od PR i on by Ci sklecił ciekawą historię a potem za pomocą mediów ją rozpropagował - uzbierałbyś na tira i ty... Potęga mediów...


Post Wysłano: 14 gru 2019, 9:36

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5882
Samochód: Volvo FH

Ale ja sobie bardzo dobrze zdaję sprawę, że dobrze rozdmuchany temat, spowodował tak duży odzew.

To Ty nie rozumiesz o co chodzi.
Każdy z nas wie, że gdzieś w Polsce są chore dzieci, dzieją się tragedie ludzkie, pożary domów itp, i mimo tej świadomości nikt jakoś tym potrzebującym specjanie nie pomaga.
Za to wystarczy dobrze rozdmuchać temat popsuteg tira z Iranu, i kasa leje się szerokim strumieniem.

I teraz trzeba się zastanowić dlaczego ktoś uznał że zrzuta na nowego tira dla Irańczyka, jest ważniejsza od zrzuty dla osób dla których te pieniądze często decydują o życiu lub śmierci.
Rozumisz już?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 14 gru 2019, 9:46

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 maja 2019, 21:30
Posty: 30

Jeśli ten International zostanie w Polsce to wyjdzie na zero. Z tego co jest napisane w artykule on w Iranie jest wart w granicach tych uzbieranych pieniędzy.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 2734 z 3472 [ Posty: 69425 ] Przejdź na stronę Poprzednia 12732 2733 2734 2735 27363472 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: