| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| DAF 85CF 460 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=45804 |
Strona 5 z 7 |
| Autor: | jabson [ 10 mar 2017, 19:36 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
Temu pytam bo jeśli rzeczywiście to różnica 10k to faktycznie nie ma się co zastanawiać. |
|
| Autor: | Dolar [ 13 kwie 2017, 8:32 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
Mijalismy się dzisiaj na A4ce między Pietrzykowicami a Kątami Wrocławskimi. Krzyczałem na radiu ale brak odzewu. Daf rzuca się w oczy |
|
| Autor: | Norbi-Trans [ 08 maja 2017, 20:11 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
Mijanka w tamtym tygodniu w Radomiu. Mrygałem z astry Swiatłami. Fajny dafik rzuca sie z daleka |
|
| Autor: | Baranek12 [ 10 maja 2017, 21:52 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
Siemanko mijalismy się dzisiaj pod rzeszowem około 15:30 byłem niebieskim manem mrugalem światłami |
|
| Autor: | semis [ 05 cze 2017, 20:46 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
Właśnie chyba się mineliśmy na s8 195 km, leciałeś w stronę Łodzi. Chyba na tel wisiałeś, wiec nie wołałem |
|
| Autor: | patrykR500 [ 08 cze 2017, 21:12 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
Z godzine półtorej temu na a2 też był upatrzony w kierunku wawy. Mnogość halogenów zwraca uwage |
|
| Autor: | Scania14 [ 17 cze 2017, 13:06 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
Pytanie z innej beczki osłony stopni sam dorabiałeś czy są gdzieś do zgarnięcia? |
|
| Autor: | h.klos [ 23 cze 2017, 22:27 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
Zaglądać łatwo znaleźć czas żeby cokolwiek napisać już trudniej... Cytuj: Mijanka w tamtym tygodniu w Radomiu. Mrygałem z astry Swiatłami. Fajny dafik rzuca sie z daleka
Kojarzę mijaliśmy się gdzieś na wysokości zakładów Zbyszko. Jeszcze sobie pomyślałem czemu on tam mrugał Cytuj: Siemanko mijalismy się dzisiaj pod rzeszowem około 15:30 byłem niebieskim manem mrugalem światłami
Nie widziałem jak mrugałeś ale chyba na manika chyba rzuciłem okiem...Jak dobrze pamiętam to taki przybajerowany dosyć dobrze? Cytuj: Właśnie chyba się mineliśmy na s8 195 km, leciałeś w stronę Łodzi. Chyba na tel wisiałeś, wiec nie wołałem
Wisiałem na drutach. Wieczorną spowiedź u małżonki odprawiałem Cytuj: Z godzine półtorej temu na a2 też był upatrzony w kierunku wawy. Mnogość halogenów zwraca uwage
Sorki nie wypatrzyłem Ciebie trzeba było krzyczeć na cb.Cytuj: Pytanie z innej beczki osłony stopni sam dorabiałeś czy są gdzieś do zgarnięcia?
Kupowałem. Firma Lami-mat (http://www.lami-mat.pl) Zadzwoń tam to Ci powiedzą jak z dostępnością. Ja jakoś trochę musiałem na nie poczekać.Fotki dla przypomnienia jak wygląda... Lato jest więc na pewno niedługo coś się zadzieje w wyglądzie. Będziemy wrzucać foty. Obiecuję zacznę od przedniego zderzaka bo już nie mogę na niego patrzeć Wypatrywać-wołać-komentować |
|
| Autor: | Bauer [ 23 cze 2017, 22:37 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
Pamiętam jak mijaliśmy się na AOW kiedyś. Zagadałeś a ja zamyślony jechałem wtedy chyba na Liberec. Omaluj co szare pod kolor nadwozia i będzie klasa. Temat zderzaka to legenda Jelcza. Ale ma to swoje plusy w postaci trwałości. Mój zderzak od początku ten sam. Już go z 4 albo 5 razy spawali, klepali a nadal służy. A plastiki się połamią posypią. Można spawać ale jak małe odpryski to szkoda roboty. |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 03 lip 2017, 9:46 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
W zeszłym tygodniu we Wtorek mijaliśmy się na obwodnicy Wrocławia, trochę pogadaliśmy na cb, sprzęcik wygląda elegancko |
|
| Autor: | WojtekXF [ 08 lip 2017, 8:41 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
Widziałem Cię we wtorek między Ostrowią Mazowiecką,a Zambrowem.Muszę przyznać,że sprzęt prezentuje się konkretnie! |
|
| Autor: | Kubon [ 16 sie 2017, 12:03 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
Zauważony dzisiaj(16.08) w Ujeździe Dolnym po wytwórnią. Na żywo wygląda super |
|
| Autor: | Settler [ 16 sie 2017, 16:22 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
Ja zas widziałem tego kamiona w tamten piatek cos przed poludniem jak dolatywałem do trójmiasta. Stałeś przy mcdonaldzie w strone Łodzi na takiej gorce, ale to nie moje strony to nie wiem gdzie to dokladnie było. Prędkość tez mialem przelotowa wiec tylko głowę odwróciłem żeby sobie na sekundę zerknąć Wysłane z Nokii 3310 za pomocą Tapatalk |
|
| Autor: | ociu [ 20 sie 2017, 23:12 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
Jak ja uwielbiam pomalowane nadkola w naczepach, w skali od 1/10 dobre 30 Teraz w DAFu tylne nadkola i błotniki przód, innej opcji nie ma... U mnie było podobnie, pomalowałem schodki i błotniki na przodzie, wyjazd z warsztatu i szybka decyzja, obklejamy tył i malujemy! |
|
| Autor: | SlawekDxI [ 21 sie 2017, 8:59 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
Jakieś 2 tygodnie temu w Pile na obwodnicy się mijaliśmy chyba [emoji14] ładnie wygląda |
|
| Autor: | Usunięty użytkownik 4265 [ 27 sie 2017, 21:40 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
To ja ostatnio zagadałem na radyjku koło Trzebnicy Autko z daleka rzuca się w oczy. Do następnego |
|
| Autor: | marcinfh [ 29 wrz 2017, 20:11 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
ja dzisiaj na s1 leciałem czerwoną strzałooo z pomrańczową sukooooo na codzień mam srebrne fh16 z tą właśnie naczepą. Z daleka wypa3łem 4 halogeny pod zderzakiem, bardzo zgrabnie to wszystko wygląda, pozdro! a na tego czerwonego jest koncepcja więc jak wystarczy mi nerwów i czasu to nie będzie taki nudny |
|
| Autor: | Samodzielny [ 30 wrz 2017, 12:46 ] |
| Tytuł: | Re: DAF 85CF 460 |
A w poniedziałek nie jechales przez Kielce ? |
|
| Strona 5 z 7 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|