| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Mercedes Sprinter 316CDI https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=43802 |
Strona 5 z 5 |
| Autor: | Konrad20032 [ 25 sty 2016, 0:19 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Sprinter 316CDI |
Bylem widziałem a nawet siedzialem. Sprinter przykuwa wzrok nie ma co wyroznia sie z tłumu. Nawet za miedza jest do rozpoznania mimo ze brudny jest |
|
| Autor: | Qbaaa1989 [ 25 sty 2016, 12:37 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Sprinter 316CDI |
Ty leciałeś wczoraj przez A4 w Krakowie w kierunku Katowic ? |
|
| Autor: | Kubik [ 17 lut 2016, 18:48 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Sprinter 316CDI |
Dzięki wielkie za miłą rozmowę i do następnego! ![]()
|
|
| Autor: | Husiu [ 13 kwie 2016, 13:36 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Sprinter 316CDI |
Robi robote. |
|
| Autor: | ardel95 [ 16 kwie 2016, 10:48 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Sprinter 316CDI |
Jak dla mnie Alu lepiej wygląda, głównie że są szersze. Jak już tyle czasu się nie możemy trafić to już raczej nie trafimy |
|
| Autor: | Rossi [ 11 maja 2016, 0:03 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Sprinter 316CDI |
Widziałem wczoraj wieczorem tego pociska pod Bremen i robi wrażenie, na radiu się nie dokrzyczałem. |
|
| Autor: | Marecki [ 11 maja 2016, 0:09 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Sprinter 316CDI |
Auto swietnie, ale te 2 zdjecie w ostatniej aktualizacji jest mega! |
|
| Autor: | użytkownik usunięty [ 11 maja 2016, 20:23 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Sprinter 316CDI |
Kto strzelił Ci tę fotkę? W lutym stał w tamtym miejscu ktoś i trzaskał zdjęcia i z tego co mi się zdaje to załapałem się na pamiątkę |
|
| Autor: | ardel95 [ 12 maja 2016, 8:43 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Sprinter 316CDI |
Pod Bremen to pewnie szef, swoim benzyniakiem leciał z Belgii pod Hamburg ładować, o której fotce Jester mówisz? Wszystkie zdjęcia z ostatniej aktualizacji robiłem osobiście |
|
| Autor: | użytkownik usunięty [ 12 maja 2016, 8:46 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Sprinter 316CDI |
A o tym zdjęciu wspominałem |
|
| Autor: | Szaki [ 12 maja 2016, 10:41 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Sprinter 316CDI |
Nie widać żadnego zdjęcia Jester. |
|
| Autor: | ardel95 [ 13 maja 2016, 1:01 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Sprinter 316CDI |
Widać widać |
|
| Autor: | ardel95 [ 22 cze 2016, 22:14 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Sprinter 316CDI |
Temat do zamknięcia. Koniec jazdy w tej firmie, jak i na busach. |
|
| Autor: | patrykR500 [ 24 cze 2016, 17:16 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Sprinter 316CDI |
Czyżby interes z zasłonkami sie opłacał |
|
| Autor: | ardel95 [ 26 cze 2016, 0:16 ] |
| Tytuł: | Re: Mercedes Sprinter 316CDI |
Nie zaprzeczę, szykuję teraz paczkę do Holandii ale to nie główny powód. |
|
| Strona 5 z 5 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|