| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Renault Premium DXI https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=41513 |
Strona 5 z 11 |
| Autor: | zola1217 [ 18 cze 2014, 9:57 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Szeroki laczek również bym chciał ale niestety ojciec uważa że jest to nie potrzebne i pod koniec tamtego sezonu kupił mi nowe opony prowadzące więc nim je zjadę i zrobię kolejne podejście do szerokiego trochę czasu minie. Teraz to ogrzewanie działa jak złoto, masz u mnie dobry czteropak Tutaj jeszcze efekt nudnego dnia No i filmik, niestety nie odzwierciedla prawdziwych efektów: https://www.youtube.com/watch?v=FXyz-rR5smA |
|
| Autor: | jabson [ 18 cze 2014, 10:48 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Cytuj: Szeroki laczek również bym chciał ale niestety ojciec uważa że jest to nie potrzebne i pod koniec tamtego sezonu kupił mi nowe opony prowadzące więc nim je zjadę i zrobię kolejne podejście do szerokiego trochę czasu minie.
Zola napisz na priv to Ja Ci wytłumaczę jak się szybko psuje opony hahaha Teraz to ogrzewanie działa jak złoto, masz u mnie dobry czteropak Tutaj jeszcze efekt nudnego dnia No i filmik, niestety nie odzwierciedla prawdziwych efektów: https://www.youtube.com/watch?v=FXyz-rR5smA Możesz też zrobić trochę na przedszkolaka - "tatoooo znalazłem takie fajne tanie felgi Alcoa szerokie wiesz i może byśmy takie kupili, co?" |
|
| Autor: | MechanikSochaczew [ 18 cze 2014, 12:14 ] |
| Tytuł: | Re: Odp: Renault Premium DXI |
Cytuj:
Teraz to ogrzewanie działa jak złoto, masz u mnie dobry czteropak
Badziewny zawór. Kran sobie zamontuj. Wyjecie tego zaworu to masakra. |
|
| Autor: | ardel95 [ 14 lip 2014, 21:45 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Ładnie ładnie Panie! Do zobaczenia na MT |
|
| Autor: | mardzin [ 21 lip 2014, 20:05 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Może troszkę nie wyszło ale jest CameraZOOM-20140719205648827 by jasiu2652, on Flickr
|
|
| Autor: | Kapsiu [ 21 lip 2014, 20:22 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Zola taki ładny szoł dawał ale musieli wleźć w kadr https://flic.kr/p/opCJje |
|
| Autor: | mardzin [ 21 lip 2014, 20:35 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Cytuj:
Zawsze jakaś przysłowiowa "menda" musisz przejść |
|
| Autor: | DyrdekHz [ 21 lip 2014, 22:10 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Na żywo wygląda jeszcze lepiej. Świetnie wygląda ten słoneczny kolorek. |
|
| Autor: | zola1217 [ 21 lip 2014, 23:10 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Dzięki panowie za fotki i filmik, a przede wszystkim za klimat na MT było grubo. Oprócz niewyspania wzmacniacz poszedł z dymem |
|
| Autor: | Marcin114L [ 23 lip 2014, 23:52 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Miało być wcześniej, ale umarło Dzięki za pogadanke ![]()
|
|
| Autor: | mardzin [ 04 sie 2014, 18:15 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Witam, ponownie podwójna mijanka na DK 46 odcinek Niemodlin- Nysa Pozdrawiam i jeszcze małe foto : CameraZOOM-20140804085548472
|
|
| Autor: | [DL]Siwy [ 12 sie 2014, 12:06 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Spotkany dziś,jechałem osobówką. Ładnie blondyneczka wygląda |
|
| Autor: | zola1217 [ 14 sie 2014, 22:47 ] |
| Tytuł: | Re: Odp: Renault Premium DXI |
Mardzin dzięki za fotkę, ja tradycyjnie laptop otwarty i dzida przed siebie. Nawet nie skumalem, trzeba było drzec się na radiu czy coś Siwy widziałem widziałem była łapka akurat wracałem z elektrociepłowni z wro. Dzięki za uwagę. W blondynie zaszło Troche zmian większość nie widoczna pomijając wystrzal na ciagnacej ![]() Ps. To są moje naturalne warunki jazdy, dlatego dolną część zderzaka zawsze jest obdarta, w dodatku to jest luksus meksyk zaczyna się jak popada |
|
| Autor: | mardzin [ 17 sie 2014, 16:12 ] |
| Tytuł: | Re: Odp: Renault Premium DXI |
Cytuj: Mardzin dzięki za fotkę, ja tradycyjnie laptop otwarty i dzida przed siebie. Nawet nie skumalem, trzeba było drzec się na radiu czy coś
Znaczy mogłem się drzeć, ale po co będę przeszkadzać. I tak byś nie skumał bo autko mało rozpoznawalne Znaczy mogłem się drzeć, ale po co będę przeszkadzać. I tak byś nie skumał bo autko mało rozpoznawalne Ps. To są moje naturalne warunki jazdy, dlatego dolną część zderzaka zawsze jest obdarta, w dodatku to jest luksus meksyk zaczyna się jak popada To i meksyk możesz zwiedzić przy okazji. Ale i tak na zdjęciu widać, że jest (brudno) XD |
|
| Autor: | transbol [ 18 sie 2014, 23:05 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Siemano, byłbyś w stanie napisać jak i z czego zrobiłeś maskownice na stopień? Przydało by się to u mnie w reni a u Ciebie to ładnie wygląda więc zrobiłbym kopię |
|
| Autor: | zola1217 [ 19 sie 2014, 18:10 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Mam nadzieję że tłok tworzyły kobiety |
|
| Autor: | transbol [ 22 sie 2014, 20:09 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
No spoko poczekam sobie |
|
| Autor: | MaciejOsw [ 23 paź 2014, 21:35 ] |
| Tytuł: | Re: Renault Premium DXI |
Wołałem dzisiaj za Tobą w okolicach Strzegomia,ja leciałem z Legnicy w kierunku Wałbrzycha,ale cisza w eterze |
|
| Strona 5 z 11 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|