| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Malowidła https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=2132 |
Strona 5 z 5 |
| Autor: | Totem art [ 16 maja 2012, 9:48 ] |
| Tytuł: | Re: Malowidła |
Coż,klienci takie wzory wybrali i byli zadowoleni,ja akurat nic nie poradze na to,ze niektorzy maja swoj gust,jestem wykonawca,a chodzi tez o fundusze,u klientow sa male,a chca cos super....trzeba rozpatrzec zawsze rozne aspekty,ale to tylko wykonawca ja widzi.Maluje aerografem od roku i uwazam,ze jak na ten czas doswiadczenia malunki nie sa slabe,a z doswiadczenai plastycznego jestem magistrem sztuki |
|
| Autor: | Totem art [ 16 maja 2012, 9:54 ] |
| Tytuł: | Re: Malowidła |
I jeszcze jedno zdjecie
|
|
| Autor: | dan [ 21 cze 2012, 20:28 ] |
| Tytuł: | Re: Malowidła |
Witam. Zapraszam do galerii. Trochę nowych zdjęć do obejrzenia
|
|
| Strona 5 z 5 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|