wagaciezka.com - Forum transportu drogowego
https://wagaciezka.com/

Sukcesy/porażki dnia dzisiejszego vol.2
https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=41375
Strona 3605 z 3605

Autor:  Kermiter [ 16 cze 2026, 19:14 ]
Tytuł:  Re: Sukcesy/porażki dnia dzisiejszego vol.2

Waldemar Pluta całkiem zawinął transport czy coś zostawił sobie ? Ta jego king od tej road jeszcze jeździ w kraju ? :D

Autor:  TwoStepsFromHell [ 16 cze 2026, 22:05 ]
Tytuł:  Re: Sukcesy/porażki dnia dzisiejszego vol.2

Cytuj:
Waldemar Pluta całkiem zawinął transport czy coś zostawił sobie ? Ta jego king od tej road jeszcze jeździ w kraju ? :D
Zostały bodaj 4 auta. Troszkę się w życiu nie ułożyło z tego co od lokalnych słyszałem.

Autor:  dies_nefastus [ 16 cze 2026, 22:49 ]
Tytuł:  Re: Sukcesy/porażki dnia dzisiejszego vol.2

Cytuj:
Waldemar Pluta całkiem zawinął transport czy coś zostawił sobie ? Ta jego king od tej road jeszcze jeździ w kraju ? :D
https://aplikacja.ceidg.gov.pl/CEIDG/CE ... 053e436fee
W Marcu poszło

Autor:  Rossi [ 16 cze 2026, 22:55 ]
Tytuł:  Re: Sukcesy/porażki dnia dzisiejszego vol.2

W Kwietniu jeszcze widziałem jedną Scanie Drużyna A na Świecku.

Autor:  Marecki [ 16 cze 2026, 23:43 ]
Tytuł:  Re: Sukcesy/porażki dnia dzisiejszego vol.2

A takie ładne auta były :D

Autor:  andy the driver [ 17 cze 2026, 22:49 ]
Tytuł:  Re: Sukcesy/porażki dnia dzisiejszego vol.2

Patrząc na tą firmę bylem niemalże pewien że jakaś poukładana, pewna robota musi być żeby się tak "bawić". Chyba jednak się myliłem, no chyba że powody były inne niż finansowe.

Autor:  Kermiter [ 27 cze 2026, 10:07 ]
Tytuł:  Re: Sukcesy/porażki dnia dzisiejszego vol.2

Jak tam, wszyscy się już oburzyli na wakacyjne zakazy? Każdy już skomentował że to skandal i temperatury wysokie a stać trzeba ? :lol:
Kto w poniedziałek z Ojcem w wakacyjną traske poleci ?? :)

Autor:  LKV Tomek [ 27 cze 2026, 10:33 ]
Tytuł:  Re: Sukcesy/porażki dnia dzisiejszego vol.2

Dobrze by było tak jechać, zaczynając właśnie wakacje i niczym się nie przejmować :mrgreen:

Autor:  korni8808 [ 27 cze 2026, 12:10 ]
Tytuł:  Re: Sukcesy/porażki dnia dzisiejszego vol.2

Cytuj:
Kto w poniedziałek z Ojcem w wakacyjną traske poleci ?? :)
Z ojcem Rydzykiem w radio co najwyżej 8)

Autor:  Damian_DAF [ 27 cze 2026, 15:16 ]
Tytuł:  Re: Sukcesy/porażki dnia dzisiejszego vol.2

Te zakazy wiadomo, były, są i będą. Pamiętam za dzieciaka jak się jeździło z bratem czy ojcem, były jeszcze te temperaturowe... To dopiero była patologia, chociaż jak sięgam pamięcią, mało kto tego przestrzegał - przynajmniej brat czy ojciec to nigdy. :mrgreen: Nie jest to przyjemne i fajne, no ale... Z roku na rok coraz bardziej się za to biorą, jest coraz większa nagonka na to, bo zwykłe Kowalskie dowiadują się, że coś takiego w ogóle istnieje - za bardzo jest to ogłaszane w internecie. Kiedyś większość ludzi nie miała pojęcia, że coś takiego jest. Obecnie robią zdjęcia, wysyłają na policję czy ITD, jeden drugiego by w łyżce wody utopił.

Autor:  Kermiter [ 27 cze 2026, 15:39 ]
Tytuł:  Re: Sukcesy/porażki dnia dzisiejszego vol.2

Taaa zakaz temperaturowy obowiązujący na nawierzchniach asfaltowych czyli od Olszyny do Wrocka można było lecieć i jeszcze kilka dróg w Polsce się łapało :D od godziny 11 chyba do 23 obowiązywał, tak 2002-3 kojarzę że to jeszcze było. Białoruś chyba jeszcze długo te zakazy stosowała albo i dalej ma ?

Autor:  ciucma102 [ 27 cze 2026, 17:41 ]
Tytuł:  Re: Sukcesy/porażki dnia dzisiejszego vol.2

Rumunia z Bułgaria nadal stosują zakazy temperaturowe.

Autor:  LKV Tomek [ 27 cze 2026, 21:16 ]
Tytuł:  Re: Sukcesy/porażki dnia dzisiejszego vol.2

Rumunia to jeszcze dobra rozumiem ale Bułgaria,przecież tam już gorzej nie da się drogi zepsuć :mrgreen:

Strona 3605 z 3605 Strefa czasowa UTC+02:00
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
https://www.phpbb.com/