Strona 3460 z 3476 [ Posty: 69510 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13458 3459 3460 3461 34623476 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 31 sty 2024, 20:36
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2007, 1:12
Posty: 372
Samochód: cx9
Lokalizacja: Kowale

Prawda andy , miałem taki przypadek że wziąłem chętnego ze mną w trasę jako pasażer i jak tylko stanął twarzą w twarz z bykiem to nagle przypomniało mu się że rano musi odprowadzić dzieci do przedszkola bo żona akurat ma pierwszą zmianę i nie może... Umówieni byliśmy dwa dni wcześniej i z góry było wiadomo kiedy wrócimy ale jednak po olśnieniu ściągnął kumpla który przyjechał po niego 100km żeby go uratować. Więc bez urazy Sebastian ale to nie kasa czyni cuda a po prostu jednemu coś pasuje i się w tym odnajdzie a drugi licząc kasę zanim ruszy narobi tylko problemów bo na siłę coś próbuje zrobić.


Post Wysłano: 31 sty 2024, 20:41

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5944

Cytuj:
Jaka historię ma ten daf ? Jakaś nauka jazdy?? Co to za "ciulstwo" między halogenami u góry ? :D
Prawie na pewno. Były jakiś czas temu w Niemczech, zresztą dość długo MANy, z dobrymi przebiegami, tylko właśnie 5 foteli, z tyłu po bokach szyby - tak jak tutaj.
Pytanie jeszcze ile ma nabite godzin.


Pytanie do tych, co choć trochę ogarniają Toruń, bo jutro mam rozładunek pomiędzy Toruniem, a Bydgoszczą - Pędzewo. Jak przejechać Toruń? Znalazłem tylko, że zakazy godzinowe 6:00-9:00 oraz 13:00-19:00. Przejadę tak jak tyczy Tomtom?

Obrazek


Post Wysłano: 31 sty 2024, 21:01

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 31 gru 2007, 17:41
Posty: 451
Lokalizacja: Gąsewo ( i tak nie wiesz gdzie to)

Tak będziesz miał ten zakaz ,ja bym pojechał na S10 i z niej 15 do 80 .


Post Wysłano: 31 sty 2024, 21:03
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3582
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Nikt na ten zakaz nie patrzy i nikogo to nie interesuje.

Tym mostem można jechać, tyle że jak od A1 to już w Ciechocinku trzeba zjechać na starą drogę.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 31 sty 2024, 21:08
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 17 lut 2007, 1:12
Posty: 372
Samochód: cx9
Lokalizacja: Kowale

Nie wiem czy ja nie umiem szukać czy po prostu w dafie nie ma licznika godzin w menu ale też mnie to ciekawi. Jedno jest pewne że wszystkie tapicerki, przełączniki firanki itp wyglądają praktycznie jak nowe, jedynie te elementy które trzeba było wrzucić do zabudowy dolnego łóżka z racji tego że to używki kłują w oczy, na osłodę tylko górne łóżko zafoliowane fabrycznie :lol:


Post Wysłano: 31 sty 2024, 22:03

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5944

Cytuj:
Tak będziesz miał ten zakaz ,ja bym pojechał na S10 i z niej 15 do 80 .
Ale zakaz godzinowy, czy jakiś inny dodatkowo? Patrzę po GSV i nic nie widzę.
S10>DK10>DW273 i na DK15 na most jako alternatywa? Też to rozważam. Ten most Piłsudkiego na DK15 nie ma zakazów? Na GSV niby jest, ale wtedy jak były robione zdjęcia (2021) był jakiś remont.
Nie przeszkadza mi zakaz godzinowy, bo parę min przed 9:00 tam będę. Muszę się za to pospieszyć, żeby wyjechać przed 13:00.
Cytuj:
Nikt na ten zakaz nie patrzy i nikogo to nie interesuje.

Tym mostem można jechać, tyle że jak od A1 to już w Ciechocinku trzeba zjechać na starą drogę.
Widzę, że dość kawałek trzeba jechać starą 1, ale ok. Tak byś jechał, czy inną trasą?
Cytuj:
Nie wiem czy ja nie umiem szukać czy po prostu w dafie nie ma licznika godzin w menu ale też mnie to ciekawi. Jedno jest pewne że wszystkie tapicerki, przełączniki firanki itp wyglądają praktycznie jak nowe, jedynie te elementy które trzeba było wrzucić do zabudowy dolnego łóżka z racji tego że to używki kłują w oczy, na osłodę tylko górne łóżko zafoliowane fabrycznie :lol:
Nie ma, tak samo jak woltomierza i wielu innych rzeczy.


Post Wysłano: 31 sty 2024, 22:19

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1814
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Zakaz godzinowy od 6 do 9 i 13 do 19. Nikt na niego nie patrzy. Zjedź w Ciechocinku na starą, wlecisz do Torunia, pierwsze rondo prosto, drugie w prawo na nowy most. Za mostem cały czas prosto koło Galerii Copernicus, aż do starej DK91. Tam na literze T dajesz w lewo i dalej na DK80 znaki się wyprowadzą, prosta droga.

Starym mostem nawet nie próbuj, zakaz od kilku lat.

_________________
C, CE, KW :)


Ostatnio zmieniony 31 sty 2024, 22:22 przez Damian_DAF, łącznie zmieniany 1 raz.

Post Wysłano: 31 sty 2024, 22:20
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3582
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
Tak byś jechał, czy inną trasą?
Raczej tak. Autostradą w sumie tylko się koło robi, bez specjalnych korzyści. A na tym starym moście od zachodniej strony jest zakaz, a i wiadukt kolejowy przed nim trzeba jeszcze objeżdżać.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 31 sty 2024, 22:28

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5944

Cytuj:
Zakaz godzinowy od 6 do 9 i 13 do 19. Nikt na niego nie patrzy. Zjedź w Ciechocinku na starą, wlecisz do Torunia, pierwsze rondo prosto, drugie w prawo na nowy most. Za mostem cały czas prosto koło Galerii Copernicus, aż do starej DK91. Tam na literze T dajesz w lewo i dalej na DK80 znaki się wyprowadzą, prosta droga.

Starym mostem nawet nie próbuj, zakaz od kilku lat.
Dla mnie stary a nowy, jeden pies :D

Czyli mówisz, żeby za mostem (tym nowym na DK91) nie jechać w lewo na DK15, tylko prosto, nad torami, koło galerii, później w lewo i do DK15/DK80? Tomek mówi, żeby za mostem w lewo i wzdłuż Wisły po DK15.


Post Wysłano: 31 sty 2024, 22:38

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1814
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

W lewo też byś na upartego przejechał, ale droga gorsza. Jedź w ten sposób najlepiej i dojedziesz bez problemu.
Obrazek

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 31 sty 2024, 22:55

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5944

Ok, to tak pojadę. Dzięki :)


Post Wysłano: 31 sty 2024, 23:10

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1814
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Nie ma problemu, całkiem przyjemna droga, moment przeskoczysz. :wink:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 31 sty 2024, 23:32
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 816
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Z tym zakazem w Toruniu to fakt, ale pamiętam jak niecałe 3 lata temu parę razy wybrałem się przez Toruń jadąc od Inowrocławia na Brodnicę. Matko boska, kto tam reguluje światła w tym mieście to ja nie wiem, porażka totalna, nie szło żadnego skrzyżowania przejechać nie zatrzymując się na czerwonym.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 01 lut 2024, 8:21
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2653
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Cytuj:
jedynie te elementy które trzeba było wrzucić do zabudowy dolnego łóżka z racji tego że to używki kłują w oczy, na osłodę tylko górne łóżko zafoliowane fabrycznie :lol:
Mogleś zostawić te fotele i na BlaBlaCar-ze byś dorabiał :lol: :lol:

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 01 lut 2024, 10:59
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 05 paź 2006, 12:38
Posty: 3582
Samochód: Ferrari
Lokalizacja: PKN

Cytuj:
Z tym zakazem w Toruniu to fakt, ale pamiętam jak niecałe 3 lata temu parę razy wybrałem się przez Toruń jadąc od Inowrocławia na Brodnicę. Matko boska, kto tam reguluje światła w tym mieście to ja nie wiem, porażka totalna, nie szło żadnego skrzyżowania przejechać nie zatrzymując się na czerwonym.
Kara, za to że nie pojechałeś A1/S10.
Śmiem twierdzić, że Toruń przy automatycznym sterowaniu ruchem w Kaliszu to amatorszczyzna. Tam światła się zmieniają jak kolorofony w teledysku Modern Talking.

_________________
Czy jadę bezpiecznie? - Zadzwoń gdzie chcesz.


Post Wysłano: 01 lut 2024, 14:07
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 816
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Cytuj:
Z tym zakazem w Toruniu to fakt, ale pamiętam jak niecałe 3 lata temu parę razy wybrałem się przez Toruń jadąc od Inowrocławia na Brodnicę. Matko boska, kto tam reguluje światła w tym mieście to ja nie wiem, porażka totalna, nie szło żadnego skrzyżowania przejechać nie zatrzymując się na czerwonym.
Kara, za to że nie pojechałeś A1/S10.
Śmiem twierdzić, że Toruń przy automatycznym sterowaniu ruchem w Kaliszu to amatorszczyzna. Tam światła się zmieniają jak kolorofony w teledysku Modern Talking.
Dokładnie. Później już jeździłem tylko S10/A1. Co do Kalisza. Ostatnio jeżdżąc w okolice Włocławka, przez Turek jeździłem przez Kalisz Trasą Budsztynową, dużo szybciej, tylko tyle że w pewnym momencie stoi 15t DMC, ale nikt się nie czepił a znajomy z tamtych okolic mówił że cały czas tam jeździ i nigdy nie zapłacił.

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 01 lut 2024, 17:25

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5944

Cytuj:
Cytuj:
jedynie te elementy które trzeba było wrzucić do zabudowy dolnego łóżka z racji tego że to używki kłują w oczy, na osłodę tylko górne łóżko zafoliowane fabrycznie :lol:
Mogleś zostawić te fotele i na BlaBlaCar-ze byś dorabiał :lol: :lol:
W sumie górne tylko wrzucić :D

Nawet bez problemu przez Toruń, w sumie prócz godzinowego to tam nic nie widziałem (tylko na tym starym mieście). U nas to gdzie nie rzuci kamieniem, tam zakaz.


Post Wysłano: 01 lut 2024, 20:07
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4166
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Cytuj:
Mogleś zostawić te fotele i na BlaBlaCar-ze byś dorabiał :lol: :lol:
Albo baner fake taxi :mrgreen:

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 01 lut 2024, 20:41
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 08 mar 2009, 15:10
Posty: 543
GG: 0

Panowie pytanko

Zrobiłem dzisiaj przysługę wujasowi i ściągnąłem mu ciągnik siodłowy z parkingu bo kierowca z Ukrainy postanowił zaginąć. Jako że wujas trochę Januszex to poprosił żebym ominął mu bramkę na A2. Tak ominąłem że wjechałem pod zakaz tonażowy na odcinku od DK92 do A2. Czy z etolla mogą mi wystawić mandat za to albo z jakiejś kamerki? Czy muszę mnie złapać na gorącym uczynku?


Post Wysłano: 01 lut 2024, 21:47
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Na Słupcy?
Tam nie ma nic, sam tam chodzę na ryzyko :mrgreen:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3460 z 3476 [ Posty: 69510 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13458 3459 3460 3461 34623476 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: