Strona 3388 z 3481 [ Posty: 69606 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13386 3387 3388 3389 33903481 Następna
Autor
Wiadomość
Post Wysłano: 16 kwie 2023, 21:17
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 03 lis 2009, 18:59
Posty: 4069
GG: 1
Samochód: brak
Lokalizacja: Jawor

Cytuj:
https://www.facebook.com/18123884866351 ... 7S9Ucbxw6v Korni bierzesz udział w tym roku?. Bo będziesz miał ciekawą konkuręcje.
Jadę do Zielonej Gory

_________________
1. forowicz Wagi Ciężkiej


Post Wysłano: 16 kwie 2023, 21:39

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 03 maja 2014, 17:45
Posty: 219
Samochód: Fiat Skoda
Lokalizacja: SRS

https://www.facebook.com/18123884866351 ... 7S9Ucbxw6v Korni bierzesz udział w tym roku?. Bo będziesz miał ciekawą konkuręcje.
[/quote]

Jadę do Zielonej Gory
[/quote]

Możliwe że znowu spotkacie się w finale z moim kierownikiem od rozliczania kierowców za paliwo :mrgreen: Mariusz w zeszłym roku w DAFa wyprzedził cię o włos. Choć nie mam potwierdzenia że będzie brał udział.

_________________
Kierowca z Biedronki , inni kierowcy patrzą na mnie z politowaniem :?


Post Wysłano: 19 kwie 2023, 21:50
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 828
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Panowie. Szybkie pytanko. Od Piotrkowa Trybunalskiego na Radom lepiej S8 do Tomaszowa Mazowieckiego i DK48, czy może od Piotrkowa DK12 na Opoczno i dalej na Radom? Ostatnio jechałem tą pierwszą trasą, ale szału nie ma według mnie. Pytanie czy przez Opoczno lepiej bo kilometry praktycznie te same wychodzą...

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 19 kwie 2023, 22:24
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 13 kwie 2006, 18:26
Posty: 206
Samochód: Cytryna c4
Lokalizacja: EPJ

Cytuj:
Panowie. Szybkie pytanko. Od Piotrkowa Trybunalskiego na Radom lepiej S8 do Tomaszowa Mazowieckiego i DK48, czy może od Piotrkowa DK12 na Opoczno i dalej na Radom? Ostatnio jechałem tą pierwszą trasą, ale szału nie ma według mnie. Pytanie czy przez Opoczno lepiej bo kilometry praktycznie te same wychodzą...
Zależy o której godzinie . W nocy lepiej dk12 zaś w dzień od tomaszowa bedzie szybciej . Sprawdzane setki razy na kursach gdzie każda minuta była ważna. A jak Ci na czasie nie zależy to przez dk12 masz lepsza droge


Post Wysłano: 19 kwie 2023, 22:37
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 21 lut 2008, 20:19
Posty: 828
Samochód: Toyota Corolla
Lokalizacja: Balbriggan, IRL

Cytuj:
Cytuj:
Panowie. Szybkie pytanko. Od Piotrkowa Trybunalskiego na Radom lepiej S8 do Tomaszowa Mazowieckiego i DK48, czy może od Piotrkowa DK12 na Opoczno i dalej na Radom? Ostatnio jechałem tą pierwszą trasą, ale szału nie ma według mnie. Pytanie czy przez Opoczno lepiej bo kilometry praktycznie te same wychodzą...
Zależy o której godzinie . W nocy lepiej dk12 zaś w dzień od tomaszowa bedzie szybciej . Sprawdzane setki razy na kursach gdzie każda minuta była ważna. A jak Ci na czasie nie zależy to przez dk12 masz lepsza droge
Dzięki. Wiem że tam na odcinku Piotrków- Sulejów to jest kicha, szczególnie jak drogowcy się wytoczą na drogę, ale że w kierunku Kielc tam jeżdżę a nie Radomia to odcinka Sulejów- Opoczno- Radom nie znam. Zobaczę po prostu jak tam będzie z natężeniem ruchu i będzie wszystko wiadomo :wink:

_________________
VOLVO FAN!!!


Post Wysłano: 19 kwie 2023, 23:47
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 12 lis 2006, 10:43
Posty: 727
Lokalizacja: Lublin

W dzień tylko i wyłącznie przez Tomaszów


Post Wysłano: 21 kwie 2023, 4:23

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1827
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Kurde, wczoraj ładowałem na tym HSJ Stalowa Wola (huta) i powiem szczerze, że bez jazdy na skoka, albo bez magnesu to tragedia. 3 hale i do każdej kolejka, wjedziesz na jedną załadować, to znów jesteś ostatni do następnej i od nowa. :lol:

_________________
C, CE, KW :)


Post Wysłano: 21 kwie 2023, 8:13
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Nie przypilnuj kolejki, to jeszcze Cię z pięciu objedzie.
Łon tu stoł :D

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 21 kwie 2023, 8:51

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 645
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

Chłopaki ,niby głupie pytanie ale gdzie w schmitce są numery na ramie ?
Koleszka był na przeglądzie i nie przeszła ,bo nie mogli znaleźć nr.

Znalazłem


Szanowny pan diagnosta odesłał auto na nabicie nowego vin-u na ramie :shock: ,bo niby nie czytelny .
A wystarczyło wziąć do jeb..... ręki szczotkę drucianą i wykonać parę ruchów aby ukazał się jego oczom nr vin. Rozumiem 11 lat naczepa trochę zmęczona życiem i nie domyta w paru miejscach . Ale mógł powiedzieć albo sam złapać za szczote ,to nie bo se można pobrudzić ręce, ręce opadają. Choć kumplowi też się dostało, że nie przyszedł mu do łba pomysł ze szczotką drucianą.


Post Wysłano: 21 kwie 2023, 21:11
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 16 sie 2012, 14:41
Posty: 2661
Samochód: F90 19.362
Lokalizacja: SY

Mógł jechać na przegląd do Tarnowskich Gór, tam wszystko podbija, kaskaderzy nie z tej ziemi :lol:
Potrafili wbić przegląd w dowod samochodu który w dniu badania miał 24h zarejestrowany odpoczynek :mrgreen:

U mnie diagnosta w 4 letnim Manie nie umiał znaleźć vinu na ramie, oj napłakał się ze Grudzień i piach na ramie...

_________________
"Zawsze choć przez chwile chciałem jeździć TIRem"


Post Wysłano: 22 kwie 2023, 12:54
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 25 lis 2013, 15:13
Posty: 3576
GG: 38530901
Samochód: Iveco
Lokalizacja: Oleśnica

Obrazek

Sezon rozpoczęty :wink:

_________________
STRALIS
Jeździłem, ja też jeździłem dla Jeronimo, ale Martins lepij płacił i poszedłem tam, to już dawno było, zanim Rohling kupił Suusa.


Post Wysłano: 22 kwie 2023, 15:02
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1601
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Chłopaki ,niby głupie pytanie ale gdzie w schmitce są numery na ramie ?
Koleszka był na przeglądzie i nie przeszła ,bo nie mogli znaleźć nr.

Znalazłem


Szanowny pan diagnosta odesłał auto na nabicie nowego vin-u na ramie :shock: ,bo niby nie czytelny .
A wystarczyło wziąć do jeb..... ręki szczotkę drucianą i wykonać parę ruchów aby ukazał się jego oczom nr vin. Rozumiem 11 lat naczepa trochę zmęczona życiem i nie domyta w paru miejscach . Ale mógł powiedzieć albo sam złapać za szczote ,to nie bo se można pobrudzić ręce, ręce opadają. Choć kumplowi też się dostało, że nie przyszedł mu do łba pomysł ze szczotką drucianą.
Diagnosta jest od tego by Ci naczepę czyścił? Powinna przyjechać w takim stanie by cyrków nie było.

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 22 kwie 2023, 20:57

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5897
Samochód: Volvo FH

To kierowca ma diagnoście pokazać gdzie jest nr VIN?

Przecież to nie chodzi, że nie widział numeru, bo brudna rama. Nie widział bo nawet nie wiedział gdzie szukać.

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 22 kwie 2023, 22:35

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 17 sty 2008, 15:40
Posty: 5952

Trzeba dzwonić po tych od cofania.
https://www.youtube.com/watch?v=Af2H28H3LBA


Post Wysłano: 22 kwie 2023, 23:26
Awatar użytkownika

Moderator

Offline

Offline

Moderator

Awatar użytkownika


Rejestracja: 02 sty 2011, 15:46
Posty: 4169
Samochód: DAF XF105.410
Lokalizacja: Wieluń / Wieruszów

Diagnosta jest od tego, by sprawdzić stan techniczny auta. Tymczasem na początku roku, dzban cmokał na spaloną żarówkę w podświetleniu tablicy w naczepie, a drążka podłużnego kierownicy nie sprawdził. A tymczasem, w tamtym tygodniu mechanik zauważył zaciek na drążku złapał go a ten od tak wyskoczył. Nie wiem czy szczęście, czy ktoś czuwa, ale cud, że się gdzieś nie rozdupcyłem.

_________________
09.09.2011r. Sylwek. Pamiętamy. [*]

Ex Naczelny Forumowy Kierowca z Powołania.
#BigosLover


Post Wysłano: 24 kwie 2023, 8:13
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1601
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
To kierowca ma diagnoście pokazać gdzie jest nr VIN?

Przecież to nie chodzi, że nie widział numeru, bo brudna rama. Nie widział bo nawet nie wiedział gdzie szukać.
Jak przyjeżdżasz zapuszczonym gratem to raczej tak ... Mniej pojazd w takim stanie, że każdy z metra po obejściu w koło vin zobaczy. A jak nie to wiedz sam gdzie "powinein być ".
Gdy już numer (jak mniemam właściciel ) znalazł - to zamiast samemu wziąć szczotkę i go oczyścić , przygotować do przeglądu, to wysłał kogoś na stację i zdziwienie ... Nawet oświetlenia przed przeglądem nie sprawdza/naprawia to co się dziwić, że diagnosta ma na takiego klienta wyebke ...

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 24 kwie 2023, 8:34

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 15 wrz 2009, 16:06
Posty: 645
GG: 1
Lokalizacja: Elbląg

Naczepa sprawna w 100 % ,nawet umyta była ,ze w tym miejscu gdzie jest Vin troche się zestarzał ocynk ,to mogło być nie widoczne. Juz nie mowie ze diagnosta ma se czyścić miejsce z nr.
On nawet nie wiedział gdzie szukać, gdzie staż pracy na stacji ma spory. Troche winy leży też po stronie kierowcy, który ciąga tą naczepe już trochę czasu.( kierowca z wieloletnim stażem )Powinien sam domyślić się o przetarciu tego numeru jak go slabo widać aby uniknąć takich akcji. Ale trudno nr. przetarty pojechał jeszcze raz i przegląd podbity.


Post Wysłano: 24 kwie 2023, 23:33
Awatar użytkownika

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik

Awatar użytkownika


Rejestracja: 10 sie 2007, 23:29
Posty: 1601
GG: 0
Lokalizacja: wielkopolska

Cytuj:
Troche winy leży też po stronie kierowcy, który ciąga tą naczepe już trochę czasu.( kierowca z wieloletnim stażem )Powinien sam domyślić się o przetarciu tego numeru jak go slabo widać aby uniknąć takich akcji. Ale trudno nr. przetarty pojechał jeszcze raz i przegląd podbity.
O to to. A na tych cynkowych faktycznie płytkie te znaki i nawet po czyszczeniu trzeba latarką pod kątem sobie przyświecić odpowiednio, żeby zobaczyć.

_________________
---------------------------------------
7xMAN 2xIVECO 1xVOLVO
---------------------------------------


Post Wysłano: 25 kwie 2023, 5:24

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 gru 2010, 17:24
Posty: 5897
Samochód: Volvo FH

Równie dobrze diagnosta powinien wiedzieć gdzie jest numer, I sobie go przetrzeć.
Nie wiedzieć czemu, nawet tutaj jest dużo ludzi, którzy oczekują żeby kierowca:
- ładował i rozładowywał towar,
- bez wagi, umiał go rozmieścić tak zeby nie przekraczać nacisków,
- jest mega dużo tego co kierowca powinien wiedzieć lub robić,
- Teraz jeszcze ma wiedzieć gdzie jest VIN i pokazać palcem, nieukowi diagnoście.

Seba jak jedziesz do mechanika, to też mu pokazujesz gdzie co jest w aucie i przecierasz ściereczką żeby się nie pobrudził?

_________________
Naczelny Prywaciarz WC :).

Kania to ch uuu j!!! 8)


Post Wysłano: 25 kwie 2023, 6:14

Użytkownik

Offline

Offline

Użytkownik


Rejestracja: 05 sty 2009, 17:22
Posty: 1827
Samochód: Scania S450
Lokalizacja: Aleksandrów Kuj. CAL

Mnie zastanawia sprawa diagnostyki niedaleko od mojego domu, gość tam nie wpuszcza aut, gdy jesteś załadowany. Twierdzi, że rolki mu się popsują. Jak dla mnie to dziwne, bo raczej każda diagnostyka powinna być przystosowana do ciężkich aut.

_________________
C, CE, KW :)


Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Strona 3388 z 3481 [ Posty: 69606 ] Przejdź na stronę Poprzednia 13386 3387 3388 3389 33903481 Następna


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do: