| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Delta Trans, Chorzów https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=178 |
Strona 34 z 35 |
| Autor: | Bonus [ 26 sie 2015, 20:23 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
Nie no, jak klima postojowa będzie i nawet lodówkę dorzucą to faktycznie nie ma sensu do domu zjeżdżać. Mogliby jeszcze jakąś pralkę dorzucić bo przecież mamy XXI wiek więc nie wypada całe życie w misce prać. Jakoś w maju ładowałem w okolicach Norymbergii części do Opla do Gliwic, no i pełno było samochodów z delty - jedno ze stałych ich miejsc jak się okazuje, sami kierowcy ani chwalili ani narzekali na robotę. Wszystko niby zależy od spedytora, no i że zagranica to 3 tygodnie w aucie trzeba przesiedzieć. |
|
| Autor: | yarzyna [ 26 sie 2015, 21:24 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
Słyszałem opowieści ze firmy rekrutowały pod wordami ale żeby już uprawnienia opłacały |
|
| Autor: | Usunięty użytkownik 16101 [ 27 sie 2015, 7:03 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
W tamtym tygodniu sporo ich składów mijalem właśnie na 3 jak lecieli w strone Frankfurtu i widze ze odswiezyli trochę flote bo same nowe fh jechały |
|
| Autor: | Lary666 [ 14 wrz 2015, 17:25 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
Piszecie głupoty |
|
| Autor: | Użytkownik usunięty [ 19 wrz 2015, 11:13 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
Cytuj: a jak były dobre kursy to i pod 8 podeszłem.
Haha po ilu kieliszkach?Ludzie z Delty masowo uciekają ,a tam niby taki miodzik |
|
| Autor: | damek_swd [ 08 sty 2017, 16:41 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
Wie ktoś jak teraz u nich z robotą ? |
|
| Autor: | GPablo [ 17 sty 2017, 15:05 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
http://www.deltatrans.pl/pl/39,KIEROWCA ... YNARODOWYM U nich ciągle jest ogłoszenie na stronie, na krajówkę i na międzynarodówkę. Warunków nie znam więc się nie wypowiadam ale do roboty wiem, że potrzebują ciągle |
|
| Autor: | DarekSW [ 09 mar 2017, 22:27 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
Co tam w Delcie? Był znajomy z Bytomia na rozmowie z Dyrektorem Spedycji Krajowej. Konkrety na krajówce: - praca pn do pt (lub sobota rano) + możliwość pobytu na weekend w aucie raz na miesiąc, kwartał, rok; czyli tak do końca nie wiadomo, bo ciężko to określić. Kiedy brakuje nam czasu na dojazd na południu Polski czyli np. Wrocław, Częstochowa, Kielce, "wołamy" o podwiezienie na CB bądź pakujemy się do pociągu, autobusu i Delta zwraca za bilet, w poniedziałek dojazd do auta również na koszt delty. - zjazd na bazę delty 1, 2 razy w tygodniu ponieważ praca polega na ładowaniu się w Krakowie, Tychach, Świętochłowicach, Dąbrowie Górniczej i okolicach (stal, palety itp.), rozładunkach gdzieś tam w PL i ładunek powrotny na Śląsk, gdzie robimy pauzę na Delcie. - tankujemy paliwo na bazie przed każdym wyjazdem do pełna, sporadycznie kiedy mamy ciśnienie, tankujemy na shellu, tak aby starczyło na powrót na bazę, - wszelkie szkody; spisywanie oświadczenia, - awaria auta? telefon na warsztat i pokierowanie gdy usterka mała jak ją usunąć, lub zjazd na pusto na bazę, aby warsztat usunął grubszą sprawę, ew. wskazany serwis po drodze, - po okresie próbnym auto na stan (choć Pani w biurze coś tam niby gdakała, że początki to na skoka), - zarobki w granicach 3500 - 4500 zł netto (umowa o pracę niby na 2000 zł netto + umowa zlecenie na "resztę"). Kasa niby nie rozliczana na podstawie kilometrów tylko efektywności, "zarobku auta", punktualności itp., a po okresie próbnym możliwość umowy na czas nieokreślony, - dla nowych kierowców kilka tras/dni w podwójnej obsadzie, a później już solo (znajomy opowiadał o koledze, który razem z nim przechodził szkolenia bhp etc. no i zaraz po podpisaniu umowy z marszu tak jak stał pojechał w trasę w podwójnej do Krakowa), - bezwzględny zakaz przeginania tacho, kierowca ma informować spedycję przy pobieraniu nowych zleceń jak z czasem stoi, - pełen socjal czyli wczasy pod gruszą, dofinansowania do zielonych szkół dla dzieci, pożyczki zakładowe, ubezpieczenie grupowe... - standardowo masa biurokracji, papierów itd. Co do ciekawostek, to opowiadał o jednej Pani, która w biurze rzuciła tekstem "ciekawe ile wytrzymacie na tej krajówce", niestety niby nie rozwinęła tematu co miała na myśli Tyle ciekawego od znajomego nt. Delty Trans PS. Nie biorę odpowiedzialności za zgodność tych informacji z stanem faktycznym |
|
| Autor: | Luka [ 10 mar 2017, 0:00 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
Dzisiaj się zarejestrowałeś, piszesz pierwszy post i wpadłeś się pochwalić opinią znajomego o tej firmie? |
|
| Autor: | DarekSW [ 10 mar 2017, 9:19 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
Dziwne, ale tak:) Od dłuższego czasu śledzę ten temat jako "gość", ale pomyślałem, że coś od siebie (znajomego) dorzucę. Oczywiście nie wiem jak w tej firmie faktycznie jest, bo słuchy generalnie chodzą średnie, ale np. na egzaminie ce w 2015 poznałem jedną Panią, która pracowała tam na solówce od dłuższego czasu, a teraz śmiga tam na zestawach, zaś z drugiej strony mam w pracy jednego desantowca z delty, który po miesiącu się zwolnił, więc różnie to można rozumieć co tam się dzieje. PS. Nie, nie jestem specjalistą ds. PR firmy Delta Trans. |
|
| Autor: | bogd74 [ 06 sie 2017, 12:25 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
Delta ma silosy? Ostatnio widziałem w D na A38 auto z Delty i ciągło silosa 60m3 |
|
| Autor: | Kermiter [ 06 sie 2017, 14:24 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
Cytuj: Delta ma silosy? Ostatnio widziałem w D na A38 auto z Delty i ciągło silosa 60m3
Teraz dopiero jak sam ciagasz beczke zacząłes zwracac uwage na inne? |
|
| Autor: | bogd74 [ 06 sie 2017, 15:52 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
Te chcesz w.....ucho |
|
| Autor: | DarekSW [ 09 sie 2017, 10:17 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
Mają kilka takich naczep, pierwszy raz widziałem takowy w 2013 roku, spokojnie można zobaczyć zdjęcia takich zestawów w sieci. |
|
| Autor: | semis [ 09 sie 2017, 11:46 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
a jest coś, czego oni nie mają? Do mnie przyjeżdżają często, ale przeróżnej maści, najczęściej starsze, zmęczone życiem fh, no chyba że to z krajówki, albo podwykonawcy z wykupionym zestawem. |
|
| Autor: | yarzyna [ 09 sie 2017, 11:50 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
Lodówek nie mają i oby jak najdłużej nie mieli. |
|
| Autor: | Szaki [ 09 sie 2017, 12:40 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
To nie Sachs, że dysponuje każdą naczepą.[emoji3] |
|
| Autor: | bogd74 [ 09 sie 2017, 12:57 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
Haha |
|
| Autor: | DarekSW [ 09 sie 2017, 13:30 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
Ogólnie to Delta Trans w swojej flocie posiada lub posiadała naczepy typu firana, burto-firana, szklanki, silosy, jedną lawetę do własnego użytku, zestawy tandem no i jeszcze stoi na bazie volvo z "nosem", wywrotka - ale czy on jeszcze w użytku yarzyna - dlaczego mówisz, aby jak najdłużej nie było lodówek? Patrząc po konkurencji, to widać, że gdy ktoś wyczai jakiś grosz, to i na chłodnie postawi. semis - faktycznie, te "zmęczone" fh, to większość krajówka, która jeździ, aż nie zdechnie na amen. Najstarszy i najbardziej zmęczony sprzęt (kilka sztuk) jeździ na miejscu (komin) w ich hali magazynowej przy obsłudze miejscowych klientów (np. Alstom Konstal S.A). |
|
| Autor: | LKV Tomek [ 27 lut 2019, 10:18 ] |
| Tytuł: | Re: Delta Trans, Chorzów |
Delta miała dużo tych FMek 4 generacji pod inloaderami ? Bodzentyn zastawiony cały takimi a raczej po Orlenie one nie są Wymieniają na nowe czy rezygnują z FM ek ? |
|
| Strona 34 z 35 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|