| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Flota Pol-Mark https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=19859 |
Strona 31 z 31 |
| Autor: | BodzioMan [ 12 sie 2015, 6:56 ] |
| Tytuł: | Re: Flota Pol-Mark |
Dzisiaj nie wiem czy to Ty czy kto inny, ale magnumka z naczepą Sygulki widziana przed 6 w tym samym miejscu ino w stronę Środy Śląskiej. |
|
| Autor: | BodzioMan [ 21 wrz 2015, 17:31 ] |
| Tytuł: | Re: Flota Pol-Mark |
Dzisiaj na bank widziałem Ciebie, nawet machnąłem z busika ręką, leciałem górą wiaduktem na Pietrzykowicach |
|
| Autor: | Zibi1541 [ 21 wrz 2015, 19:40 ] |
| Tytuł: | Re: Flota Pol-Mark |
Cytuj: Dzisiaj na bank widziałem Ciebie, nawet machnąłem z busika ręką, leciałem górą wiaduktem na Pietrzykowicach
A no byłem w Ujeździe Dolnym i Mietkowie dzisiaj |
|
| Autor: | RZEPEK [ 04 paź 2015, 17:29 ] |
| Tytuł: | Re: Flota Pol-Mark |
Cytuj: Cytuj: Dzisiaj na bank widziałem Ciebie, nawet machnąłem z busika ręką, leciałem górą wiaduktem na Pietrzykowicach
A no byłem w Ujeździe Dolnym i Mietkowie dzisiaj A ja w ujeździe byłem tą premiumką z błękitną wywrotką. Stałem przed koszem akurat jak wyjeżdżałeś. |
|
| Autor: | ajeden [ 03 kwie 2016, 23:57 ] |
| Tytuł: | Re: Flota Pol-Mark |
Zibi daj jakiś aktual a nie na fotce się udzielasz http://fotka.com/profil/Zibii1541/album ... f=sgm#foto |
|
| Strona 31 z 31 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|