| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Jubileuszowy pojazd Volvo https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=9947 |
Strona 4 z 4 |
| Autor: | W123 [ 09 lut 2009, 8:46 ] |
| Tytuł: | Re: Jubileuszowy pojazd Volvo |
Kolejny egzemplarz
|
|
| Autor: | Pablo91 [ 09 lut 2009, 18:47 ] |
| Tytuł: | Re: Jubileuszowy pojazd Volvo |
i kolejny, tym razem niepolski egzemplarz ![]() - moje zdjęcie robione w dalekim kraju |
|
| Autor: | Elzo [ 18 mar 2009, 15:01 ] |
| Tytuł: | Re: Jubileuszowy pojazd Volvo |
Volvo FH16 mojego kolegi ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]()
|
|
| Autor: | skoczek69 [ 22 mar 2010, 20:10 ] |
| Tytuł: | Re: Jubileuszowy pojazd Volvo |
|
|
| Strona 4 z 4 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|