| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Star-200 https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=957 |
Strona 4 z 5 |
| Autor: | kraz [ 06 wrz 2008, 8:36 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
200 od 1142 też różni się ładownością, ale w tym przypadku to jest 500kg. Star 200 ma ładowność 6000kg. a 1142 6500kg. |
|
| Autor: | truchol [ 23 gru 2008, 20:28 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
He he star to rakieta, jak ci sie coś w silniku popsuje to nawet wysiadać nie musisz bo silnik masz miedzy siedzeniami. Eh.. latało sie takim na szambiarce, w zime to w czase jazdy na szybie robił sie szron xD Pozdro. |
|
| Autor: | emil [ 08 lut 2009, 1:11 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
kilka znalezionych fotek c200 ![]() źródło: allegro.pl |
|
| Autor: | Łukasz_G [ 12 lut 2009, 23:24 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
Ładne Starki ale ten pierwszy z tą ogromną owiewką to 266 ale muszę przyznać że jest fajny a ten drugi wcale nie gorszy. Fajnie mają zrobione kierunkowskazy |
|
| Autor: | Pablo91 [ 14 lut 2009, 9:41 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
Ten pierwszy to według mnie ma tylko kabinę od 266. A kierunkowskazy wzięli od Autosana H9 Widzicie w tym niebieskim? jak ma drzwi zabezpieczane? |
|
| Autor: | emil [ 14 lut 2009, 10:51 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
Tak, tylko kabina jest od 266. Chyba komuś wkładka się popsuła, albo dodatkowe zabezpieczenie |
|
| Autor: | Radzo [ 15 lut 2009, 13:33 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
Ooo stary idą do żyda. Używane były one do transportu wewnątrzzakładowego. Często je widywałem |
|
| Autor: | emil [ 15 lut 2009, 22:48 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
Myślałem, że gdzieś po kraju jeździły |
|
| Autor: | radeksprinter [ 19 mar 2009, 22:04 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
Tej naszej Polski to trochę mi żal a szczególnie o motoryzacje mi chodzi inne kraje maja się czym pochwalić my możemy się pochwalić tym co mieliśmy... Dawniej w Polsce jeszcze produkowali JELCZA,STARA a teraz to szkoda gadać... ehh żal mi ach żal mi... |
|
| Autor: | arkadiusz tasior [ 05 kwie 2009, 10:32 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
to jest średni samochód wodno-pianowy GBM na podwoziu STARA 266,skarosowany przez firme MOTO TRUCK. |
|
| Autor: | Madziar [ 23 cze 2009, 15:59 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
Cytuj: Temat postu: Re: Star-200
Radek321 napisał(a): Star 28 różni się od stara 29 ładownością gdyż wzrosła ona z 5000 do 6000 kg. A nie jest jeden z elementów różniących 200 od 1142??? No więc:Różnica między ładownością 5000kg a 6000 kg to różnica miezy Starm28/29 a Starem 200 |
|
| Autor: | kraz [ 24 cze 2009, 9:40 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
Star 28 i 29 miały taką samą ładowność, 5000 kg. i różniły się tylko silnikiem. Star 200 ma ładowność 6000 kg. ale różni się od tych poprzednich prawie wszystkim. Niektóre elementy kabiny i skrzyni ladunkowej były takie same. |
|
| Autor: | Madziar [ 24 cze 2009, 12:45 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
hehe dokładnie-podstawowe różńic to:slinik(w 200 był duzo lepszy niż w 28 miał niższe spalanie,nieco lepsze osiągi),skrzynia biegów(w "dwustece" synchronizacja) a nawet jakością blach |
|
| Autor: | BaRtUśŚ [ 11 paź 2009, 14:07 ] |
| Tytuł: | Re: STAR 244 |
A te zdjecia zrobiłem w libiążu woj malopolskie:
|
|
| Autor: | misiek707 [ 03 cze 2010, 18:02 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
Mam pytanko do tych co jeździli starem. Jak zmieniać biegu by nie było zgrzytów? No nie mogę tym jeździć normalnie trafia mnie za każdym razem zgrzyty |
|
| Autor: | kraz [ 04 cze 2010, 10:01 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
Musisz niestety z podwójnym sprzęgłem. Niby skrzynia jest synchronizowana, ale te synchronizatory są słabe. Dodatkowo sprawę pogarsza duży przebieg samochodu. |
|
| Autor: | Wojtas [ 08 cze 2010, 21:55 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
Szkoda że już STAR-ów nie produkują i Jelczów. Nie mamy się już niczym w Europie pochwalić |
|
| Autor: | vastolorde [ 09 cze 2010, 12:43 ] |
| Tytuł: | Re: Star-200 |
Cytuj: Szkoda że już STAR-ów nie produkują i Jelczów. Nie mamy się już niczym w Europie pochwalić
Nie bluźnij! Jak nie produkują? A Jelcze i Stary dla wojska to co?!
|
|
| Strona 4 z 5 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|