| wagaciezka.com - Forum transportu drogowego https://wagaciezka.com/ |
|
| Tuning pojazdów SCANIA https://wagaciezka.com/viewtopic.php?t=899 |
Strona 4 z 28 |
| Autor: | kavka [ 12 sie 2005, 19:58 ] |
| Tytuł: | |
Cytuj: holenderski styl tuningu
I właśnie taki styl lubie |
|
| Autor: | sylvan [ 12 sie 2005, 20:14 ] |
| Tytuł: | |
DeLuxe dziękówa za sznurki |
|
| Autor: | Mariusz [ 12 sie 2005, 21:14 ] |
| Tytuł: | |
nie ma sprawy posłuchaj tego dzwięku jaki wydają te trucki, jakby pod kabinami siedziała bestia |
|
| Autor: | sylvan [ 13 sie 2005, 13:20 ] |
| Tytuł: | |
posłuchaj tego dzwięku no własnie zwróciłem na to uwage dzwięk jak z rajdowych osobówek, ale piekny |
|
| Autor: | Mariusz [ 15 sie 2005, 23:01 ] |
| Tytuł: | |
kolejne R-ki po tuningu ![]() ![]()
|
|
| Autor: | Mayday [ 15 sie 2005, 23:18 ] |
| Tytuł: | |
No ja nie wiem z kąd ty bierzesz te zdjęcia ale są naprawde świetne |
|
| Autor: | MoBiL TrZeBiNiA [ 16 sie 2005, 13:08 ] |
| Tytuł: | |
piękne SCANIE normalnie cudeńka... |
|
| Autor: | Mariusz [ 16 sie 2005, 16:00 ] |
| Tytuł: | |
polecam forum v8power, to stamtad mam te fotki |
|
| Autor: | kalym [ 17 wrz 2005, 8:21 ] |
| Tytuł: | |
No to trzeba dać foteczki ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() (c)lkw-infos.net |
|
| Autor: | Mariusz [ 17 wrz 2005, 11:57 ] |
| Tytuł: | |
zestaw silosowy auvinen był kandydatem do zdobycie nagrody na Nordic Trophy, niestety znowu Ristimaa zagarnął koronę |
|
| Autor: | Mihu [ 17 wrz 2005, 11:59 ] |
| Tytuł: | |
Dlaczego niestety? |
|
| Autor: | Mariusz [ 17 wrz 2005, 12:07 ] |
| Tytuł: | |
myśle ze w tym roku powinien wygrać już kto inny z drugiej strony gdyby porównać FH Ristimaa i scanie Auvinen to odrazu widac w który zestaw włożono najwiecej pracy i kasy, który ma wiele nowatorskich rozwiazań |
|
| Autor: | Mihu [ 17 wrz 2005, 12:13 ] |
| Tytuł: | |
Ja uważam Ristimaa za króla europejskiego tuningu trucków, i moim zdaniem wygrał zasłużenie, nie ujmując oczywiśce Scanii Auvinen |
|
| Autor: | Trojak15 [ 17 wrz 2005, 18:46 ] |
| Tytuł: | |
No ta scania z silosami naprawde piekna jest ale reszta też spoko |
|
| Autor: | Kojot [ 13 paź 2005, 19:18 ] |
| Tytuł: | |
Mam nadzieje że będą takie w Pttm. Bardzo piękne |
|
| Autor: | HitmaN [ 13 paź 2005, 20:34 ] |
| Tytuł: | |
no racja na tych filmikach sciaganych z v8power.nl ta Scanie mają fantastyczny dzwięk mam kilka takich filmików naprawde polecam dają wrażenie ogromnej mocy i sprawiają że serce zaczyna szybciej bić (przynajmniej ja mam takie objawy |
|
| Autor: | kalym [ 17 paź 2005, 16:09 ] |
| Tytuł: | |
Foteczki. ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() (c)lkw-infos.net |
|
| Autor: | lukaszml [ 17 paź 2005, 16:19 ] |
| Tytuł: | |
Widze że Kalym dziś ma dzień wrzucania zdjęć... |
|
| Autor: | kalym [ 17 paź 2005, 16:28 ] |
| Tytuł: | |
A jak mi się nudzi to zapodaje fotki i teraz dam pare fotek R mniej lub bradziej ztuningowanych. Ale raczej lekki tuning ![]() ![]() ![]() ![]() (C)lkw-infos.net ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() (c)lkw-infos.net Mam nadzieje że żadna fota niebyła a jak tak to sorka. |
|
| Autor: | truckman [ 23 paź 2005, 0:13 ] |
| Tytuł: | |
moim zdaniem ta scania jest godna uwagi wiec daje fotki ![]() ![]() sory ze taka kiepska jakosc[/img] |
|
| Strona 4 z 28 | Strefa czasowa UTC+02:00 |
| Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited https://www.phpbb.com/ |
|